پنج نکته برای ارائه بهترین پیشنهاد قیمت جهت خرید خانه

هنگامی که آماده ارائه یک پیشنهاد قیمت برای خرید یک خانه هستید، این پنج نکته ذکر شده در ذیل را به خاطر بسپارید که به شما کمک می کند که از رقبای خود سبقت بگیرید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، این 5 نکته را برای شما همراهان گرامی توضیح می دهد.

1- میزان بودجه خود را بدانید

دانستن بودجه و آنچه می توانید بپردازید برای موفقیت شما به عنوان یک خریدار خانه بسیار مهم است. بهترین راه برای درک اعداد و ارقام این است که با یک وام دهنده کار کنید تا بتوانید از قبل برای وام تأییدیه بگیرید. طبق گفته فردی مک:

این پیش تأییدیه به شما امکان می دهد با اطمینان بیشتری به دنبال خانه بگردید و به فروشنده نشان می دهد که شما یک خریدار جدی هستید.

نشان دادن جدی بودن به فروشندگان می تواند به شما مزیت رقابتی بدهد و به شما کمک می کند وقتی خانه مورد نظر خود را پیدا کردید سریع عمل نمایید.

2- آماده برای سرعت عمل باشید.

خانه ها در بازار رقابتی امروز مسکن به سرعت در حال فروش هستند. بر اساس گزارش میزان فروش خانه های موجود از انجمن ملی مشاوران املاک (NAR):

هشتاد و سه درصد از خانه های فروخته شده در ماه نوامبر 2021 کمتر از یک ماه در بازار در معرض فروش بودند.

وقتی که خانه ها با این سرعت به فروش می رسند، ماندن در صدر لیست رقابت کنندگان برای خرید خانه در بازار و سرعت عمل یک امر کلیدی می باشد. نماینده خرید می تواند به شما کمک کند تا به محض یافتن خانه مورد نظرتان، بهترین پیشنهاد خود را ارائه دهید.

3- به یک متخصص املاک و مستغلات تکیه کنید.

مهم نیست که بازار مسکن چگونه به نظر می رسد، به یک مشاور املاک قابل اعتماد تکیه کنید. نمایندگان خرید، متخصصانی در بازار املاک و مستغلات محلی هستند. آنها بینشی در مورد آنچه برای خریداران در منطقه شما مفید است و فروشندگان ممکن است در یک پیشنهاد به دنبال آن باشند، دارند. ممکن است ساده به نظر برسد، اما توجه به نیازهای یک فروشنده می تواند به برجسته شدن پیشنهاد شما کمک کند.

4- یک پیشنهاد قوی، اما منصفانه ارائه دهید.

بر اساس آخرین شاخص اطمینان املاک ارائه شده توسط NAR، امروزه 40 درصد از پیشنهادات قیمت، بالاتر از قیمت فهرست می باشند. در یک چنین بازار رقابتی، احساسات و قیمت ها می توانند با هم بالا بروند. داشتن یک نماینده خرید برای کمک به شما جهت ارائه یک پیشنهاد قوی و در عین حال منصفانه در این شرایط بسیار مهم است. نماینده شما می تواند به شما در درک ارزش خانه در بازار و روندهای اخیر فروش در منطقه کمک کند.

5- یک مذاکره کننده انعطاف پذیر باشید.

هنگام ارائه یک پیشنهاد، مشاور املاک مورد اعتماد شما به شما کمک می کند تا در نظر بگیرید که چه اهرم هایی را برای این کار در دسترس دارید. از جمله موارد احتمالی قرارداد (شرایطی را که شا تعیین می کنید که فروشنده باید آنها را برای نهایی شدن خرید رعایت کند). اما طبق توضیح شرکت فردی مک:

“در مقابل وسوسه چشم پوشی کردن از بازرسی خانه مقاومت کنید، به خصوص در یک بازار داغ، یا هنگامی که خانه در حال فروخته شدن به صورت «همانطور که هست» می باشد، به این معنی که فروشنده هزینه تعمیرات خانه را پرداخت نخواهد کرد. بدون بازرسی از خانه، ممکن است با بستن قرارداد برای خرید خانه ای که از عهده تعمیرات آن بر نمی آیید، به مشکل بر بخورید.”

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.