برای خرید یک خانه در آمریکا به چه میزان پیش پرداخت نیاز دارید

اگر فکر می کنید که باید 20 درصد پیش پرداخت ارائه دهید، این امر ممکن است ناشی از یک تصور اشتباه رایج باشد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد پیش پرداخت خرید خانه به نکاتی اشاره می کند.

شرکت Freddie Mac می گوید:

مضرترین افسانه در مورد پیش پرداخت از آنجایی که فرآیند خرید خانه را پیش از شروع متوقف می کند، این باور است که ارائه 20 درصد از قیمت خانه به عنوان پیش پرداخت ضروری می باشد.

مگر این که این میزان توسط نوع وام یا وام دهنده شما مشخص شده باشد، در غیر این صورت معمولاً نیازی به ارائه 20 درصد پیش پرداخت نیست. با توجه به پروفایل خریداران و فروشندگان خانه از جانب انجمن ملی مشاوران املاک (NAR)، میانگین پیش پرداخت از سال 2005 بیش از 20 درصد نبوده است. شاید تعجب آور به نظر برسد، اما امروزه این عدد تنها 13 درصد است. و حتی برای خریدارانی که برای اولین بار خانه خریداری می کنند این میزان کمتر است، میانگین پیش پرداخت آنها تنها 7 درصد است. (به نمودار زیر توجه نمایید):

این برای شما به چه معناست؟

در حالی که پیش پرداخت به میزان 20 درصد یا بیشتر دارای مزایایی است، اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های پیش پرداخت کم هستید، منابع مختلفی برای این امر وجود دارد. برنامه هایی برای خریداران واجد شرایط با پیش پرداخت هایی به میزان 3.5 درصد وجود دارد. همچنین گزینه هایی مانند وام VA و وام USDA بدون نیاز به پیش پرداخت برای متقاضیان واجد شرایط وجود دارد.

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های کمک پیش پرداخت هستید، اطلاعات از طریق سایت هایی مانند downpaymentresource.com در دسترس است. حتماً از همان ابتدا با یک مشاور املاک کار کنید تا بدانید در فرآیند خرید خانه می توانید واجد شرایط برای چه چیزی باشید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.