آیا میانگین اندازه وام مسکن آمریکا تغییری داشته است؟

مسکن آمریکا مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد افزایش مبلغ وام مسکن در آمریکا را به شما همراهان گرامی تقدیم می کند.

انجمن بانکداران وام مسکن Mortgage Bankers Association (MBA)، در این هفته گزارش داد که میانگین درخواست برای دریافت وام مسکن به رکورد 418,500 دلار رسیده است زیرا قیمت های بالای مسکن خریداران را مجبور به دریافت وام با مبلغی بیشتر می کند.

جوئل کان (Joel Kan)، معاون بخش پیش بینی اقتصادی و صنعتی MBA، می گوید: افزایش مستمر حجم درخواست ها برای وام ناشی از افزایش قیمت مسکن و کمبود موجودی مسکن در بازار است، به ویژه برای خانه های ارزان قیمت. رشد آهسته تر در فعالیت های خرید خانه از طریق وام های دولتی نظیر وام های مسکن VA یا FHA، به افزایش مبلغ و مانده وام ها نیز کمک می کند و نشان می دهد که خریدارانی که برای اولین بار خانه می خرند، برای یافتن خانه هایی در محدوده قیمتی خود تلاش می کنند.

قیمت مسکن طی سال گذشته با درصدهای دو رقمی به سرعت در حال افزایش بوده است. میانگین قیمت خانه های موجود برای همه انواع مسکن در ماه دسامبر سال گذشته 358,000 دلار بود که 15.8 درصد نسبت به سال قبل (309,200 دلار) افزایش داشت.

بر اساس آخرین گزارش فروش مسکن توسط انجمن ملی مشاوران املاک، ماه گذشته، هر منطقه اصلی در ایالات متحده افزایش قیمت داشته است که در رأس آن جنوب ایالات متحده قرار قرار دارد (20 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است).

مبلغ پیش پرداخت ها نیز بیشتر شده اند. بر اساس یک مطالعه جدید توسط LendingTree، خریداران خانه در 50 کلانشهر کشوربه طور متوسط مبلغ 46,283 دلار برای بستن قرارداد و پایان دادن به کار خرید خانه پرداخت کردند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.