MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

چرا دریافت نامه پیش تأییدیه برای خریداران خانه در سال 2022 یک امر کلیدی است؟

ممکن است شنیده باشید که دریافت نامه پیش تأییدیه برای وام مسکن در ابتدای فرآیند خرید خانه مهم است، اما این واقعآً به چه معناست و چرا اینقدر مهم است؟

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد اهمیت دریافت نامه پیش تأییدیه برای خریداران خانه، توضیحاتی را به شما همراهان گرامی ارائه می دهد.

داشتن اراده و رقابتی بودن از ضروریات خرید خانه در سال جاری است. گرفتن نامه پیش تأییدیه از وام دهنده تنها راه برای دانستن محدوده توان واقعی خرید شما و میزان پولی که می توانید وام بگیرید است. ارائه یک نامه پیش تأییدیه به فروشندگان خانه نشان می دهد که شما یک خریدار واجد شرایط هستید، چیزی که واقعاً می تواند به شما کمک کند تا به خانه رویایی خود در یک بازار فوق رقابتی برسید.

با وجود موجودی محدود مسکن برای فروش، تعداد خریداران فعال در بازار بسیار بیشتر از فروشندگان است و این باعث رقابت جدی می شود. طبق نظر انجمن ملی مشاوران املاک (NAR)، امروز فروشنده هر خانه به طور متوسط تعداد 3.8 پیشنهاد دریافت می کند. در نتیجه، جنگ های مزایده ای هنوز رایج هستند. اگر در یک سناریوی چند پیشنهادی قرار بگیرید، نامه پیش تأییدیه مزیتی به شما می دهد. وقتی که یک فروشنده خانه می داند که شما واجد شرایط برای خرید خانه هستید، در موقعیت بهتری برای برنده شدن در یک جنگ مزایده ای قرار دارید.

شرکت فردی مک (FreddieMac) چنین توضیح می دهد:

با داشتن یک نامه پیش تأییدیه از وام دهنده، به فروشنده می گویید که یک خریدار جدی هستید و از قبل برای دریافت یک وام مسکن توسط وام دهنده خود برای مبلغ مشخصی تأیید شده اید. در یک جنگ مزایده ای واقعی، اگر از قبل پیشنهادی نداشته باشید، احتمالاً پیشنهاد شما حذف خواهد شد.

هر قدمی که می توانید برای به دست آوردن مزیت به عنوان یک خریدار بردارید، این امر در بازار امروز که دائماً در حال تغییر است، بسیار مهم می باشد. قیمت ها در حال افزایش هستند و مؤسسات وام دهنده مرتباً استانداردهای خود را به روز می کنند. شما به راهنمایی نیاز خواهید داشت، بنابراین مهم است که تیمی از متخصصان حرفه ای مانند یک وام دهنده و یک مشاور املاک مورد اعتماد داشته باشید که مطمئن شوند اقدامات درستی را انجام می دهید و هنگامی که شما خانه ای را برای خریدن پیدا کردید، می توانند واجد شرایط بودن شما را نشان دهند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.