MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

چرا اکنون یک فرصت عالی برای فروشندگان خانه در آمریکا می باشد؟

اگر به فروش خانه خود در سال 2022 فکر می کنید، واقعاً فرصتی در دست شما است که ممکن است تنها یک بار در زندگی اتفاق بیافتد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد فرصت خوبی که اکنون برای فروشندگان خانه در آمریکا مهیا شده است، توضیحاتی را به شما همراهان گرامی ارائه می دهد.

هنگام فروش هر چیزی، همیشه به تقاضای زیاد برای کالا همراه با عرضه محدود آن امیدوار هستید. این اهرم شما را هنگامی که در حال مذاکره برای فروش هستید، در موضع قدرت قرار می دهد. فروشندگان خانه اکنون در چنین وضعیتی قرار دارند.

تقاضا برای خرید خانه بسیار زیاد و قوی است.

بر اساس آخرین گزارش میزان فروش خانه های موجود ارائه شده توسط انجمن ملی مشاوران املاک (NAR)، تعداد 6.18  میلیون خانه در سال 2021 فروخته شده است. این بیشترین تعداد فروش خانه در 15 سال گذشته بود. لارنس یون (Lawrence Yun)، اقتصاددان ارشد در (NAR)، چنین توضیح می دهد:

فروش خانه در کل طول سال بسیار قوی بود و به بالاترین سطح سالانه از سال 2006 رسید. با توجه به این که انتظار می رود نرخ بهره وام مسکن در سال 2022 افزایش یابد، این احتمال وجود دارد که بخشی از خریدارانی که در ماه دسامبر خانه خریده اند، قصد اجتناب از افزایش اجتناب ناپذیر بهره وام مسکن را داشته اند.

همچنین انتظار نمی رود که تقاضا برای خرید خانه در سال جاری کاهش یابد. علاوه بر این، پیش بینی مالی وام مسکن که هفته گذشته توسط انجمن بانکداران وام مسکن (MBA) منتشر شد، خواستار رسیدن فروش خانه های موجود به 6.4 میلیون خانه در سال جاری است.

عرضه خانه بسیار محدود است.

همین گزارش میزان فروش خانه از جانب NAR همچنین نشان می دهد که میزان موجودی هر ماه به کمترین میزان قرن رسیده است. این گزارش اشاره می کند:

کل موجودی مسکن در پایان ماه دسامبر به 910,000 واحد رسید که 18 درصد نسبت به ماه نوامبر و 14.2 درصد نسبت به یک سال قبل کاهش داشت. موجودی خانه های فروش نرفته با سرعت فروش فعلی در عرضه خانه در بازه زمانی 1.8 ماهه قرار دارد که از بازه زمانی 2.1 ماهه در ماه نوامبر و از بازه زمانی 1.9 ماهه در ماه دسامبر سال 2020 کاهش یافته است.

واقعیت این است که موجودی خانه در هر سال در ماه دسامبر کاهش می یابد. روند معمول فصلی در املاک و مستغلات اینگونه است. بااین حال، نمودار زیر تأکید می کند که چگونه موجودی خانه در ماه دسامبر سال گذشته نسبت به هر ماه دسامبر دیگری از سال 1999 تا کنون کمتر بود.

در حال حاضر، فروشندگان خانه در موضع حداکثری قدرت هستند.

همانطور که در بالا ذکر شد، هنگامی که تقاضای زیادی برای یک کالا وجود دارد و عرضه محدودی از آن کالا نیز وجود دارد، فروشنده حداکثر اهرم قدرت را در مذاکره دارا می باشد. در مورد صاحبخانه هایی که به فروش خانه خود فکر می کنند، ممکن است هرگز زمانی بهتر از اکنون وجود نداشته باشد. خریداران امروزی می دانند که باید مذاکره کنندگان انعطاف پذیری باشند و پیشنهادهای بسیار رقابتی ارائه دهند، بنابراین در اینجا چند زمینه وجود دارد که می تواند در هنگام عرضه خانه شما به بازار، به نفع شما باشد.

  • قیمت فروش رقابتی
  • تاریخ انعطاف پذیر برای بسته شدن قرارداد
  • امکان پرداخت اجاره بها با مدت زمان بیشتر که به شما زمان بیشتری برای یافتن خانه می دهد.
  • حداقل پیشنهادات احتمالی

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.