آژانس مالی فدرال مسکن ایالات متحده (FHFA) برنامه فوربرنس COVID-19 را برای خانه های چند خانوار تمدید کرد.

آژانس مالی فدرال مسکن ایالات متحده (FHFA) اعلام کرد که شرکت های بزرگ تأمین کننده وام مسکن، Fannie Mae و Freddie Mac همچنان به عنوان بخشی از حمایت مداوم از صاحبان واجد شرایط املاک چند خانوار در برابر COVID-19 برای مدت زمان نامعین ادامه خواهد داد.

مسکن آمریکا مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor در مورد تمدید برنامه فوربرنس توسط FHFA برای خانه های چند خانوار را به شما همراهان گرامی تقدیم می کند.

این چهارمین بار است که FHFA برنامه های فوربرنس را تمدید می کند. آخرین مورد تمدید قرار بود در تاریخ 30 سپتامبر به پایان برسد.

ساندرا ال تامپسون (Sandra L Thompson)، سرپرست FHFA می گوید: با توجه به ماهیت نامشخص این بیماری همه گیر، FHFA اقدامات بیشتری را برای محافظت از مستأجران، صاحبان املاک و بازار وام مسکن انجام می دهد.

صاحبان املاک چند خانوار دارای وام مسکن تحت حمایت Fannie Mae یا Freddie Mac در صورت مواجهه با مشکلات مالی به دلیل تأثیر بیماری همه گیر بر عملیات تجاری خود، می توانند وارد یک فوربرنس جدید یا متناسب شده بشوند. صاحبان املاک باید مستأجران را به طور کتبی در مورد حمایت های موجود از مستأجر در طول دوره فوربرنس و بازپرداخت مطلع نمایند. همچنین، آنها باید موافقت کنند که مستأجران را به دلیل عدم پرداخت اجاره بها در حالی که ملک در برنامه فوربرنس می باشد، از ملک اخراج نکنند. هنگام شروع دوره بازپرداخت، حمایت های اضافی از مستأجر اعمال می شود.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.