حیوانات خانگی بر انتخاب خانه توسط صاحبانشان جهت نقل مکان تأثیر می گذارند.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد تأثیر حیوانات خانگی بر تصمیم صاحبانشان جهت انتخاب خانه به نکاتی اشاره می کند.

از زمان شیوع بیماری همه گیر، صاحبخانه های بیشتری صاحب حیوانات خانگی شده اند و صاحبان خانه تمایل خود را برای نقل مکان برای حیوانات خانگی خود نشان می دهند. طبق گفته انجمن ملی مشاوران املاک، در واقع 43 درصد از صاحبان حیوانات خانگی می گویند که مایل به نقل مکان برای نگهداری حیوان خانگی خود هستند. علاوه بر این، 68 درصد از صاحبان حیوانات خانگی که توسط realtor.com مورد بررسی قرار گرفتند، اگر حتی یک خانه خوب نیازهای حیوان خانگی آنها را برآورده نکند، به آن خانه نقل مکان نخواهند کرد.

جسیکا لاوتز (Jessica Lautz)، معاون جمعیت شناسی و بینش رفتاری در انجمن ملی مشاوران املاک (NAR) در وبلاگ انجمن می نویسد: اغلب اجاره ها دارای هزینه های بالایی برای حیوانات خانگی هستند، یا ممکن است تعداد حیوانات خانگی مجاز در یک واحد را محدود کنند.

طبق داده های NAR، زوج های ازدواج نکرده، زنان مجرد و افرادی که در دو دهه آخر قرن بیستم به دنیا آمده اند بیشترین تمایل را برای نقل مکان برای حیوانات خانگی خود نشان داده اند.

حتی برخی از خریداران خانه حیوانات خانگی خود را نیز برای بازدید و خرید خانه به همراه خود می برند. آنها به دنبال عکس العمل حیوانات خانگی خود هنگام گشت و گذار در خانه های فروشی هستند. 20 درصد از 1,000 نفر بزرگسال آمریکایی که در ماه آوریل توسط Ally Home مورد بررسی قرار گرفتند، گفتند که حیوانات خانگی خود را برای دیدن خانه می آورند. زنان بیشتر از مردان حیوانات خانگی خود را برای بازدید و خرید خانه همراه خود می آورند.

در یک نظر سنجی جداگانه که در سال جاری توسط Homes.com انجام شد، از هر 5 مالک از حدود 1,600 صاحبخانه که مورد بررسی قرار گرفتند، یک نفر می گوید که خانه را به دلایل مربوط به حیوانات خانگی رد کرده است. بسیاری از خریداران خانه دارای حیوانات خانگی می گویند که به دنبال فضای بیشتری هستند.

نظر سنجی Homes.com نشان داد که آنها خواهان یک حصار امن، کف های چوبی سختو محکم، فضای بزرگ حیاط، اتاقک و نزدیکی به پارک ها و مناطق بازی هستند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.