MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

مکان هایی در آمریکا که خریداران خانه می توانند در آنها خانه های مقرون به صرفه تری پیدا کنند.

افزایش قیمت مسکن خریداران را بر آن داشته تا بودجه خود را به حداکثر برسانند، کارشناسان مسکن می گویند، با این حال، خریدارانی که مایل به نقل مکان به یک خانه جدید هستند، می توانند چندین بازار را در سراسر آمریکا پیدا کنند که همچنان ارزانتر و مقرون به صرفه هستند.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، مکانهایی در آمریکا که خانه های مقرون به صرفه تری به خریداران خانه ارائه می دهند را ذکر می کند.

محققان Realtor.com داده های مسکن و 250 بازار بزرگ در سراسر آمریکا را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند تا مقرون به صرفه ترین بازارها را در آمریکا شناسایی کنند.

طبق گزارش realtor.com، آنها دریافتند که چندین بازار در غرب میانه آمریکا بهترین قیمت را ارائه می دهند. همچنین برخی از ارزانترین مکانها شاهد چندین دهه کاهش جمعیت بوده اند، به این معنی که خانه های بیشتری نسبت به سایر نقاط کشور برای فروش دارند. علاوه بر این، بسیاری از اقتصادهای این مناطق نیز به دلیل تولید و کشاورزی معروف هستند.

هانا جونز، (Hannah Jones)، تحلیلگر تحقیقات اقتصادی realtor.com، می گوید: این مناطق معمولاً درآمد متوسط و هزینه های زندگی پایین تری دارند که به پایین تر ماندن قیمت خانه کمک می کند. همچنین این کلانشهرها تا حد زیادی از افزایش هزینه های مسکن در اثر هجوم کارکنانی که دورکاری می کنند و معمولاً به دنبال مقصد های کوهستانی و ساحلی هستند، در امان مانده اند.

بر اساس تحقیق realtor.com، برخی از مقرون به صرفه ترین مکانها برای زندگی در ایالات متحده به قرار ذیل می باشد. محققان برای اطمینان از تنوع جغرافیایی، فهرست ذیل را به یک به یک کلانشهر در هر ایالت محدود کرده اند.

  • Peoria, Ill.

میانگین قیمت در لیست فروش برابر با 98,000 دلار.

  • Terre Haute, Ind.

میانگین قیمت در لیست فروش برابر با 104,900 دلار.

  • Saginaw, Mich.

میانگین قیمت در لیست فروش برابر با 112,200 دلار.

  • Youngstown, Ohio

میانگین قیمت در لیست فروش برابر با 118,000 دلار.

  • Davenport, Iowa

میانگین قیمت در لیست فروش برابر با 127,400  دلار.

  • Erie, Pa.

میانگین قیمت در لیست فروش برابر با 148,400 دلار.

  • Charleston, W.Va.

میانگین قیمت در لیست فروش برابر با 148,900 دلار.

 

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.