درخواست بزرگ برای امر مسکن در بودجه پیشنهادی رئیس جمهور آمریکا

رئیس جمهور آمریکا در پیشنهاد بودجه فدرال خود برای سال مالی که از اول اکتبر 2022 شروع می شود، درخواست یک بودجه تاریخی برای تأمین مسکن کرد. این پیشنهاد روز دوشنبه گذشته منتشر شد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، اخبار مربوط به بودجه پیشنهادی رئیس جمهور آمریکا برای تأمین مسکن را به اطلاع شما همراهان گرامی می رساند.

افزایش 34 درصدی درخواست شده نسبت به سال گذشته برای وزارت مسکن و شهرسازی شامل 50 میلیارد دلار کمک بلا عوض و وام برای افزایش عرضه مسکن ارزان قیمت است. شانون مک گان (Shannon McGahn)، افسر ارشد در NAR می گوید:  “این سرمایه گذاری بی سابقه نشان می دهد که کاخ سفید چقدر به بحران عرضه مسکن نگاه می کند. ما در سال های گذشته با دولت و کنگره بر روی پیشنهادات سیاستی جامع کار کردیم و اکنون در سرتاسر واشنگتن این اجماع در حال افزایش است که باید اقدام قاطعانه ای در این مورد انجام گیرد.

در سال 2021، انجمن ملی مشاوران املاک (NAR) گزارش مهمی را در مورد عرضه مسکن ارائه کرد که این گزارش نزدیک به 6 میلیون واحد مسکونی در سراسر کشور را تأیید کرد. مک گان می گوید: “گزارش NAR به مرکز گفتگو در مورد عرضه مسکن تبدیل شد و توصیه های سیاستی ما در قوانین پیشنهادی واشنگتن و سراسر کشور نمایان می شود.”

برای پر کردن شکاف در عرضه مسکن، NAR از بودجه جدید برای ساخت مسکن مقرون به صرفه، حفظ و گسترش مشوق های مالیاتی برای نوسازی املاک آسیب دیده، تبدیل فضای تجاری استفاده نشده به فضای مسکونی، و تشویق برای اصلاحات منطقه بندی حمایت می کند.

اکنون این پیشنهاد به کنگره ارجاع می شود. مک گان توضیح می دهد: “تغییرات زیادی در این طرح ایجاد خواهد شد، اما این خبر خوبی است که کاخ سفید این موضوع را به عنوان یک بحران می بیند و بسیاری در کنگره از هر دو طرف با آن موافق هستند. گام بعدی این است که کنگره در باره این بودجه پیشنهادی جلساتی را برگزار خواهد کرد.

تیم سیاستگذاری NAR در حال تجزیه و تحلیل در خواست بودجه 5.8 تریلیون دلاری رئیس جمهوری آمریکا می باشد و یک گزارش جامع در nar.realtor خواهد داشت.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.