گرایش به کار کردن از راه دور به معنای داشتن انعطاف پذیری برای کسانی است که در جستجو برای خرید خانه می باشند.

امروزه، موجودی اندک خانه های فروشی می تواند برای خریداران خانه چالش برانگیز باشد، به خصوص اگر به دنبال خرید اولین خانه خود هستید. اما اگر شما یکی از بسیار افرادی هستید که از راه دور کار می کنند، ممکن است فرصت خوبی برای استفاده از انعطاف پذیری شغلی خود برای دستیابی به اهداف خرید خانه خود در سال جاری داشته باشید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، مزایای کار کردن از راه دور برای کسانی که در جستجوی خانه جهت خرید هستند به خصوص خانه اولی ها، را شرح می دهد.

شرکت Arch Capital Services در گزارش اخیر خود توضیح می دهد که چگونه تمایل مداوم به کار از راه دور می تواند گزینه های بیشتری را در اختیار خریداران خانه بگذارد:

… این به کسانی که می توانند از خانه به صورت پاره وقت یا ترکیبی کار کنند، این امکان را می دهد که کمی از مراکز کار دورتر شوند. … برای کارکنانی که به طور تضمینی به صورت تمام وقت از راه دور کار می کنند، محل سکونت آنها بر اساس مقرون به صرفه بودن و ترجیحات شخصی تعیین می شود.

اگر برای اولین بار است که خانه می خرید و می خواهید خانه ای پیدا کنید که نیازها و بودجه شما را برآورده کند، اساساً کار از محل خانه خبر خوبی است.

انعطاف پذیری بیشتر در شغل شما به معنای انعطاف پذیری بیشتر در هنگام جستجوی خانه برای شما است.

اگر شغل شما 100 درصد از راه دور انجام می شود، لازم نیست به یک مکان یا دفتر خاص وابسته باشید. بنابراین اگر در یافتن آنچه می خواهید تا کنون در منطقه و محل خود مشکل داشته اید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که جستجوی خود را گسترش دهید.

یکی از گزینه هایی که می توانید در نظر بگیرید، نقل مکان به محلی است که همیشه می خواستید در آن زندگی کنید، مانند کوه، ساحل، یا نزدیک بودن به افراد مورد علاقه تان. هنگامی که شعاع جستجوی خود را گسترش می دهید تا آن مکان ها را شامل شود، خانه های بیشتری برای در نظر گرفتن در اختیار شما قرار می گیرد.

این امر همچنین می تواند به شما امکان دهد مکان مقرون به صرفه تری را جستجو کنید که در آن گزینه های بیشتری در محدوده قیمت مورد نظر خود دارید. این می تواند به شما در دستیابی به دو هدف کمک کند، صرفه جویی در پول و یافتن ویژگی های اضافی که نیازهای شما را برآورده می کند. برای واضح تر دیدن این مزیت، مقاله اخیر منتشر شده توسط شرکت First American در مورد راه های خوبی که کار کردن از راه دور می تواند به شما در راستای هدف خرید خانه کمک کند، بحث می کند.

Ksenia Potapov، اقتصاددان در شرکت First American می گوید:

برای خریداران بالقوه خانه که برای اولین بار خانه می خرند، استفاده از قدرت خرید خانه در بازارهای مقرون به صرفه تر می تواند به آنها کمک کند تا خانه های جذاب تری بخرند، متراژ مربع و اتاق های بیشتر، گزینه های بیشتر برای سبک های مختلف خانه و امکانات محله، افزایش فرصت برای یافتن خانه ای که مطابق با ترجیحات آنها باشد.

این بدان معناست که می توانید از انعطاف پذیری کاری خود برای جستجوی خانه هایی با امکانات رفاهی مورد نیاز خود با قیمت پایین تر استفاده کنید.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.