MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

امیدواری برای خریداران خانه در آمریکا

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد احتمال تغییر و فرصت برای کسانی که از رقابت در بازار مسکن ناامید شده اند، به نکاتی اشاره می کند.

با شروع فصل خرید بهاری، بسیاری از خریداران مشتاق خانه ممکن است به این نتیجه برسند که دیگر قادر به خرید خانه نیستند و از رقابت در بازار مسکن احساس ناامیدی کنند. قیمت خانه بالا است، همانطور که نرخ بهره وام مسکن نیز بالا می باشد و جنگ های مزایده ای همچنان شدید است.

اما تحلیلگران مسکن می گویند خریداران خانه ممکن است به زودی شاهد تغییر و فرصت برای کسانی باشند که از رقابت و افزایش قیمت ها ناامید شده اند. این علائم ممکن است در حال حاضر مبهم به نظر برسند، به گفته realtor.com، خریداران خانه حدود 30 درصد بیشتر از یک سال پیش برای یک خانه پرداخت می کنند که دلیل آن قیمت های بالای مسکن و نرخ بالای بهره وام مسکن است.

لارنس یون (Lawrence Yun)، اقتصاددان ارشد انجمن ملی مشاوران املاک، اخیراً در بیانیه ای گفت: “کاهش اجتناب ناپذیری در فروش مسکن وجود خواهد داشت.” او گفت که مردم باید بازار مسکن را تحت نظر داشته باشند و به دنبال کاهش چند پیشنهاد به عنوان اولین نشانه های کاهش رشد باشند. او می گوید: “فروشندگان خانه نباید انتظار سود آسان و کلان داشته باشند. اما یون همچنین به MarketWatch گفت که او معتقد نیست قیمت خانه منفی نیز بشود.”

وبسایت Realtor.com می گوید که قیمت خانه ممکن است در ابتدا در چند هفته آینده افزایش یابد زیرا برخی از خریداران عجله دارند تا املاک را قبل از هرگونه افزایش قیمت بیشتر خریداری نمایند. اما کارشناسان املاک بر این باورند که افزایش شدید قیمت ها ممکن است به پایان خود نزدیک شود.

دانیله هیل (Danielle Hale)، اقتصاددان ارشد realtor.com می گوید با نرخ بالاتر بهره وام مسکن، قیمت مسکن باید تعدیل شود، او اضافه می کند که در مورد چگونگی انجام این کار در بازار تردید دارد.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.