مراقب کلاهبردارانی که با ارسال ایمیل خود را از طرف انجمن ملی مشاوران املاک (NAR) معرفی می کنند باشید.

انجمن ملی مشاوران املاک (NAR)، هشداری به اعضا درباره ایمیل های جعلی منتشر کرده است که به برنامه جبران خسارت اشاره می کنند. این ایمیل ادعا می کند که گیرنده آن برای برنامه جبران خسارت فدرال انتخاب شده و واجد شرایط است.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، اخبار مربوط به هشدار انجمن ملی مشاوران املاک (NAR) مبنی بر کلاهبرداری از طریق ارسال ایمیل را به اطلاع شما همراهان گرامی می رساند.

ایمیل تقلبی از Contactnarmember <contactnar.member[at]gmail.com> خواهد بود.

در هشدار انجمن آمده است: “این ایمیل از طرف NAR نیست. اگر آن را دریافت کردید، لطفاً روی هیچ پیوندی کلیک نکنیدیا اطلاعات شخصی خود را ارائه ندهید.”

NAR همچنین به اعضا هشدار می دهد که مراقب هرگونه ایمیلی باشند که به نظر می رسد از طرف ریاست NAR استاما از آدرس ایمیل دیگری منشاء می گیرد. NAR این کلاهبرداری را به مقامات گزارش کرده است.

NAR در هشدار خود می گوید: “همیشه در محافظت از اطلاعات شخصی خود هوشیار باشید. اگر درخواست هایی برای اطلاعات شخصی از طریق تلفن یا پیامک ناشناخته دریافت کردید، پاسخ ندهید.”

همچنین می توانید با تماس با تیم پشتیبانی اعضا به شماره 6500-874-800، یا تماس با NAR از طریق چت یا ایمیل، مشروعیت هرگونه تماس یا درخواست از جانب NAR را بررسی کنید.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.