MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

چرا گرفتن نامه پیش تأییدیه گامی مهم برای خریداران امروزی خانه است؟

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد اهمیت دریافت نامه پیش تأییدیه قبل از ارائه پیشنهاد قیمت به فروشندگان خانه، به نکاتی اشاره می کند.

داشتن اراده و رقابتی بودن از ضروریات خرید خانه در این فصل است. دریافت نامه پیش تأییدیه قبل از دریافت وام تنها راه برای اطلاع از محدوده قیمت واقعی پیشنهادی شما و میزان پولی است که می توانید به عنوان وام دریافت کنید. پیتر واردن (Peter Warden)، سردبیر The Mortgage Reports توضیح می دهد:

وام دهنده امور مالی شما را بررسی می کند و نامه ای مبنی بر تأیید مبلغی که واجد شرایط دریافت آن به عنوان وام هستید را برای شما صادر می کند. این نه تنها بودجه ثابتی را برای خرید خانه به شما می دهد، بلکه به فروشندگان می گوید که شما واجد شرایط برای ارائه پیشنهاد قیمت برای خرید خانه هستید.

چرا این امر امروز اینقدر اهمیت دارد؟ امروزه تعداد خریدارانی که به دنبال خانه هستند بسیار بیشتر از تعداد خانه های موجود برای فروش هستند و این باعث ایجاد رقابت جدی می شود. طبق نظر انجمن ملی مشاوران املاک (NAR)، به طور متوسط فر خانه 4.8 پیشنهاد در هر فروش دریافت می کند. در نتیجه جنگ های مزایده ای هنوز رایج هستند. نامه پیش تأییدیه در این مواقع به شما کمک می کند. به این ترتیب که قبل از ارائه پیشنهاد خود دقیقاً می دانید که چه مبلغی برای وام گرفتن تأیید شده است، و این به فروشنده اجازه می دهد تا بداند که شما واجد شرایط خرید خانه اش هستید. و این شما را در موقعیت بهتری برای برنده شدن بالقوه در یک جنگ مزایده ای قرار می دهد.

همانطور که واردن می گوید:

دلیل مهم دیگری نیز برای دریافت نامه پیش تأییدیه وجود دارد. در بازار امروز خریداران بیشتری نسبت به تعداد خانه های فروشی وجود دارد، به این معنی که اگر می خواهید در یک جنگ مزایده ای برنده شوید، باید کاملاً آماده باشید. اکثر فروشندگان خانه در حال حاضر چندین پیشنهاد دریافت می کنند. و بیشتر آنها پیشنهادی را بدون ارائه نامه پیش تأییدیه از جانب خریدار قبول نمی کنند.

هر مزیتی را که می توانید به عنوان یک خریدار خانه به دست آورید در بازاری که دائماً در حال تغییر است بسیار مهم می باشد. نرخ بهره وام مسکن در حال افزایش است، قیمت مسکن نیز در حال افزایش است و مؤسسات وام دهی به طور مرتب استانداردهای خود را به روز می کنند. در این راه به راهنمایی نیاز دارید، بنابراین مهم است که تیمی از متخصصان، مانند یک افسر وام و یک مشاور املاک مورد اعتماد، در کنار شما باشند. آنها به شما کمک می کنند تا مطمئن شوید که آماده برای خرید خانه هستید.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.