MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

مکان هایی در آمریکا که ممکن است مراحل بازستانی ملک در آنها سالها طول بکشد.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، مکانهایی که در آنها پروسه بازستانی ملک سالها طول می کشد را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

طبق گزارش شرکت ATTOM Data Solutions، خانه هایی که در سه ماهه اول سال 2022 بازستانی و سلب مالکیت شده اند، به طور متوسط 917 روز یعنی حدود 2.5 سال در فرایند بازستانی ملک بوده اند. اما زمان فرآیند بازستانی ملک ممکن است در برخی بازارها بسیار فراتر از این باشد، حتی تا 7 سال.طبق گزارش شرکت ATTOM Data Solutions، در هاوایی رسیدگی به خانه های در حال بازستانی با 2578 روز، طولانی ترین زمان در سراسر آمریکا می باشد.

از سوی دیگر، ایالت هایی که کمترین میانگین زمان بازستانی ملک را دارند، کسری از این زمانبندی ها هستند. مونتانا 133 روز، می سی سی پی 146 روز، و ویرجینیای غربی 197 روز.

اخیراً شرکت ATTOM Data Solutions گزارش داد که شروع بازستانی ملک و بازپس گیری خانه ها توسط بانک ها به بالاترین میزان خود در دو سال گذشته رسیده است. اکثر مهلت های داده شده برای بازستانی ملک که از آغاز همه گیری تا کنون موجب تعلیق بازستانی ملک شده بود برداشته شده اند و وام دهندگان شروع به از سر گیری بازستانی ملک (foreclosure) کرده اند. با این حال، فعالیت بازستانی ملک بسیار پایین تر از سطح تاریخی آن است.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.