MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

روزهای بارانی می توانند بهترین زمان برای بازدید از خانه مورد نظر شما جهت خریداری باشند.

اگرچه متخصصان املاک و مستغلات می دانند که بسیاری از خریداران خانه ممکن است ترجیح دهند که در صورت وجود آب و هوای بد، یک تور بازدید از خانه مورد نظرشان برای خریداری را لغو کنند، اما آنها می گویند روزهای بارانی در واقع بهترین شرایط برای بازدید از خانه ها هستند.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، مزایای بازدید از خانه مورد نظر برای خریداری در یک روز بارانی را شرح می دهد.

گیل هاردی (Gail Hardy)، متخصص املاک و مستغلات در ناکسویل (Knoxville)، در یک ویدیوی جدید در TikTok در مورد مزایای بازدید از یک خانه در یک روز بارانی صحبت می کند.

او می گوید که یک روز بارانی این امکان را به شما می دهد که با تماشای نحوه حرکت آب در اطراف خانه، مشکلات مربوط به آب را در خارج از خانه تشخیص دهید. او در ویدیوی TikTok خود، حوضچه ای از آب را در کنار فونداسیون خانه نشان می دهد. او همچنین نشان می دهد که چگونه ناودانی که توسط سنگ ها مسدود شده است، کار خود را انجام نمی دهد. چنین ناودانی از تخلیه آب از خانه جلوگیری می کند.

یک بازرس خانه می تواند برای درجه بندی خانه یا مشکلات احتمالی خانه در رابط با آب، از خانه بازدید نماید. اما خریداری که در یک روز نامناسب بارانی بازرسی بصری انجام می دهد نیز می تواند مشکلات احتمالی را تشخیص دهد. خریداران همچنین می توانند هرگونه مشکل احتمالی مرتبط با آب را در داخل خانه نیز تشخیص دهند.

کریگ مک کالو (Craig McCullough)، متخصص املاک و مستغلات در واشنگتن دی سی، به وبلاگ شرکت Apartment Therapy گفت: “آب یکی از مخرب ترین موارد برای یک صاحب خانه است، و همچنین مشکلاتی را ایجاد می کند که اغلب می توانند مورد غفلت قرار گیرند. “نشتی آب در سقف، رطوبت در زیرزمین و بوی کپک در یک روز بارانی تشدید می شوند. اگر این نشتی ها جدید باشند، ممکن است هنوز لکه های آب بر روی دیوار ایجاد نشده باشند یا گچ دیوار را فاسد نکرده باشند.”

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.