بهترین گزینه ها برای کسانی که امروز برای اولین بار خانه می خرند چیست؟

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد گزینه ها برای کسانی که برای اولین بار خانه می خرند، به نکاتی اشاره می کند.

اگر به دنبال خرید اولین خانه خود هستید، احتمالاً چندین عامل را سبک سنگین می کنید. از آنجایی که هم نرخ بهره وام مسکن افزایش یافته و هم قیمت مسکن در سال جاری افزایش یافته است، خرید خانه نسبت به همین چند ماه پیش هزینه بیشتری دارد. اما این بدان معنا نیست که شما باید برنامه های خود را متوقف کنید.

اگر با یک مشاور املاک قابل اعتماد مشورت نمایید و استراتژی خود را بهبود ببخشید، می توانید با بازار امروز همگام شوید و خانه مورد نظر خود را پیدا کنید. برای شروع، در اینجا دو نکته برای کمک به شما وجود دارد.

برای اولویت بندی لیست خواسته های خود با یک متخصص کار کنید.

اگر در یافتن خانه ای با بودجه خودتان که تمام نیازهای شما را برطرف می کند مشکل دارید، احتمالاً ارزش این را دارد که نگاهی دوباره به فهرست چیزهایی که می خواهید و آنچه که واقعاً نیاز دارید بیاندازید. بر اساس آخرین گزارش First-Time Homebuyer Metro Affordability ارائه شده توسط Nerdwallet، لیست خواسته های شما می تواند به همان اندازه بر روی جستجوی شما تأثیر بگذارد که بر امور مالی شما تأثیر می گذارد:

بودجه شما آن چیزی نیست که باید نگران آن باشید. لیست آرزوها و مکان مورد نظر شما می توانند هردو به یک میزان مهم باشند.

 

اگر قصد دارید بزودی اولین خانه خود را بخرید، در مورد آنچه به دنبال آن هستید انعطاف پذیر باشید تا مجموعه گزینه های خود را داشته باشید. با یک متخصص املاک و مستغلات محلی مشورت نمایید تا بهتر درک کنید که چه چیزی در بازار امروزی موجود است و لیست خواسته های خود را دوباره اولویت بندی کنید.

به یاد داشته باشید که گذشتن از یک خواسته به این معنا نیست که هرگز همه چیز را در لیست خواسته های خود نخواهید داشت. پس از نقل مکان همیشه می توانید ویژگی های خاصی را به خانه خود اضافه کنید و به خواسته های خود برسید.

شعاع جستجوی خود را افزایش دهید تا مکان های بیشتری را در نظر بگیرید

برخی از مناطق ممکن است خانه های بیشتری در محدوده قیمت مورد نظر شما نسبت به سایرین داشته باشند، اما ممکن است لازم باشد که انعطاف پذیری بیشتری نیز در مورد محل مورد نظر خود داشته باشید. به عنوان مثال: اگر شغل خود را از راه دور انجام می دهید (دورکاری می کنید)، ممکن است بتوانید شعاع جستجوی خود را گسترش دهید. همانطور که شرکت فانی مای (Fannie Mae) توضیح می دهد:

…تداوم در انعطاف پذیری کار از راه دور احتمالاً به بسیاری از افراد این امکان را می دهد که در مناطق دورتر و ارزانتر زندگی کنند.

تصمیم به جستجوی خانه در مکان هایی با هزینه زندگی کمتر می تواند به شما کمک کند خانه ای را پیدا کنید که متناسب با بودجه شما باشد.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.