چگونه رویای مالکیت خانه خود را به واقعیت تبدیل کنیم.

بر اساس نظر سنجی اخیر هریس پل (Harris Poll)، از هر 10 آمریکایی 8 نفر می گویند که خرید خانه یک اولویت است و 28 میلیون آمریکایی در واقع قصد خرید خانه در 12 ماه آینده را دارند. مالکیت خانه مزایای مالی و غیرمالی بسیاری را به همراه دارد، به طوری که سود آن قابل درک است.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، مواردی را که برای خرید خانه در آمریکا باید در نظر بگیرید، به نکاتی اشاره می کند.

با این حال، بعید است که همه 28 میلیون آمریکایی در سال آینده به این هدف دست یابند. کارشناسان پیش بینی می کنند که در مجموع حدود 5 میلیون خانه در سال 2023 فروخته خواهد شد. چرا تا این حد تفاوت دارد؟ این تا حدی به این دلیل است که خرید خانه می تواند چالش هایی داشته باشد. در همین نظر سنجی، وقتی پرسیده شد: “کدام یک از موارد زیر مانع از آن می شود که در حال حاضر به دنبال داشتن خانه باشید؟:”

  • 34 درصد پاسخ دادند: “من به اندازه کافی پس انداز برای پیش پرداخت ندارم.
  • 30 درصد پاسخ دادند: “کردیت اسکور من.”

اگر قصد خرید خانه را دارید، در اینجا چیزی است که برای رسیدن به آن هدف باید بدانید.

برای تهیه پیش پرداخت خرید خانه خود پس انداز کنید.

پیش پرداخت شما بخش بزرگی از مبلغی است که برای خانه خود می پردازید. برای اکثر خریدهای خانه، خریداران مقداری پول نقد را از قبل برای پیش پرداخت کنار می گذارند و سپس وام مسکن می گیرند تا بقیه مبلغ خرید خانه را بپردازند.

این یک افسانه قدیمی است که باید 20 درصد از قیمت خرید خانه را به عنوان پیش پرداخت بپردازید. در واقع، پیش پرداخت 20 درصدی همیشه مورد نیاز نیست. در واقع، طبق نظر انجمن ملی مشاوران املاک (NAR)، میانگین پیش پرداخت امروز برای میزان متوسط خریداران 14 درصد و برای کسانی که برای اولین بار خانه می خرند فقط 6 درصد است.

صرف نظر از این که چقدر می توانید برای پیش پرداخت خود پول پس انداز کنید، بدانید که کمک هایی در دسترس شما وجود دارد. یک وام دهنده محلی می تواند گزینه هایی را به شما ارائه دهد که به هدف پیش پرداخت خود نزدیک شوید. به علاوه، حتی انواع وام هایی مانند وام های FHA با پیش پرداخت های کمتر از 3.5 درصد برای برخی از خریداران، و همچنین گزینه هایی مانند وام های VA و وام های USDA بدون نیاز به پیش پرداخت برای متقاضیان واجد شرایط وجود دارد.

فراتر از برنامه های کمکی و انواع مختلف وام، در اینجا چند نکته دیگر وجود دارد که به شما در پس انداز برای پیش پرداخت کمک می کند:

  • به یاد داشته باشید که هزینه های بستن قرارداد را در نظر بگیرید. علاوه بر پیش پرداخت شما، هزینه های بستن قرارداد معمولاً بین 2 تا 5 درصد از قیمت خرید خانه است.
  • پس انداز خود را حفظ کنید. پیش پرداخت شما نباید همه پس انداز شما را شامل شود. مهم است که پس از نقل مکان، هنوز مقداری پول برای هزینه های مالکیت خانه کنار بگذارید.
  • گزینه های خود را بررسی کنید و برای راهنمایی های تخصصی به مشاور مورد اعتماد خود تکیه کنید. تحقیقات خود را انجام دهید، سؤال بپرسید و به منابع موجود برای خریدارانی مثل خود نگاه کنید.

کردیت اسکور خود را بهبود بخشید.

کردیت اسکور شما عددی است که نشان می دهد چقدر از نظر مالی برای وام دهندگان قابل اعتماد هستید. کردیت اسکور بالاتر معمولاً به این معنی است که می توانید پول بیشتری را با نرخ بهره بهتر قرض بگیرید. اگر کردیت اسکور شما مانع از دریافت وام مسکن مقرون به صرفه می شود، اقداماتی وجود دارد که می توانید برای بهبود آن انجام دهید. در اینجا دو مورد آورده شده است:

  • صورتحساب های خود را به موقع پرداخت کنید. وقتی که صورتحساب های خود را به موقع پرداخت می کنید، کردیت اسکور شما بهبود می یابد، و وقتی آن را دیر پرداخت کنید، آسیب می بیند. یکی از راه های ساده تر کردن پرداخت به موقع صورتحساب ها، این است که پرداخت های خودکار را در زمان و مکانی که می توانید تنظیم کنید.
  • کردیت مخلوط. از دریافت وام خودرو، تا دریافت کارت اعتباری، تا دریافت وام مسکن، انواع مختلفی از کردیت وجود دارد. و ترکیبی از آنها کردیت اسکور شما را بهبود می بخشد.

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.