آیا امور محضری جهت معاملات املاک، از راه دور و به صورت آنلاین انجام خواهد شد؟

انجمن ملی مشاوران املاک (NAR) می گوید: این قانون که اکنون به مجلس سنا می رود، معاملات املاک و مستغلات را برای میلیون ها خریدار خانه آسان تر می کند.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت nar.realtor/magazine اخبار مربوط به تلاش برای آنلاین کردن امور محضری در آمریکا را به اطلاع شما همراهان گرامی می رساند.

مجلس قانون محضری امن را تصویب کرد که از REALTORS® در مدیریت بسیاری از جنبه های معاملات املاک به صورت آنلاین پشتیبانی می کند. با توجه به این که بسیاری از نیروهای کار هنوز به نحوی از راه دور کار می کنند، مجوز دادن به اسناد محضری آنلاین از راه دور به سردفتر و امضا کننده ای که در مکان های فیزیکی مختلف هستند اجازه می دهد که اسناد الکترونیکی را با خیال راحت و به صورت ایمن صادر کنند.

انجمن ملی مشاوران املاک می گوید که اعتبار اسناد رسمی محضری سنگ بنای بازار است و زمینه را برای همه طرفین در هنگام وام دهی و خرید و فروش ملک فراهم می کند. این انجمن از سال 2018 از محضر آنلاین و انجام کارهای محضری از راه دور حمایت می کند و می گوید که اگر این امر به قانون تبدیل شود، آمریکایی ها از این پیشرفت فناوری که مدت ها در انتظار آن بودیم با مجوز استفاده فوری و سراسری از فناوری محضر آنلاین سود زیادی خواهند برد.

این لایحه اکنون برای بررسی به مجلس سنا می رود، اگرچه سرنوشت آن در آنجا نامشخص است، اما NAR به حمایت از تصویب نهایی این لایحه ادامه می دهد.

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: nar.realtor/magazine

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.