متعادل کردن خواسته ها و نیازهای خود به عنوان یک خریدار خانه در بهار.

اگرچه در حال حاضر تعداد خانه های فروشی بیشتری نسبت به سال گذشته در همین زمان وجود دارد، اما هنوز هم کمبود خانه فروشی نسبت به سال های عادی تر و قبل از همه گیری بیماری وجود دارد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد ایجاد تعادل در خواسته ها و انتظارات از یک خانه جهت دستیابی به خانه مطلوبی که نیازهای ضروری شما را برآورده نماید، به نکاتی اشاره می کند.

گزارش ماهانه سایت realtor.com از روند بازار مسکن آن را به این صورت بیان می کند:

در حالی که تعداد خانه های فروشی در حال افزایش است، اما هنوز 43.2 درصد کمتر از سال های قبل از همه گیری بیماری بین سال های 2017 تا 2019 است. این بدان معناست که هنوز خانه های کمتری برای خرید در یک روز معمولی نسبت به چند سال پیش وجود دارد.

کمبود فعلی مسکن بر نحوه جستجوی خانه در بها امسال تأثیر دارد. با وجود گزینه های محدود در بازار، خریدارانی که آنچه را که یک ضرورت است در مقابل آنچه که خوب و جذاب است در نظر می گیرند، در جستجوی خود برای پیدا کردن خانه موفق تر خواهند بود.

اولین گام این است که برای دریافت وام مسکن نامه پیش تأییدیه بگیرید. نامه پیش تأییدیه به شما کمک می کند تا بهتر متوجه شوید که چه مبلغی را می توانید برای خرید خانه خود وام بگیرید، و این نقش مهمی در نحوه جمع آوری لیست شما دارد. به هر حال شما نمی توانید عاشق خانه ای شوید که دور از دسترس است.

هنگامی که بودجه خود را به خوبی درک کردید، بهترین راه برای اولویت بندی تمام ویژگی هایی که در خانه می خواهید و به آن نیاز دارید، جمع آوری یک لیست است. در اینجا یک راه عالی برای فکر کردن در مورد آنها قبل از شروع وجود دارد.

موارد ضروری: اگر خانه ای این ویژگی ها را نداشته باشد، برای شما و سبک زندگی شما کارآمد نخواهد بود.

مواردی که داشتن آنها برای شما جذاب است: اینها ویژگی هایی هستند که دوست دارید داشته باشید، اما بدون آنها هم می توانید زندگی کنید. مواردی که دوست دارید آنها را داشته باشید لزوماً معامله خرید خانه را خراب یا ملقی نمی کنند، اما اگر خانه ای را پیدا کردید که همه چیزهای ضروری را دارا می باشد، آنگاه این موارد غیر ضروری که رویای داشتن آنها را در سر می پرورانید می توانند یک مانع یا رقیب برای انجام معامله خرید خانه شما باشند.

حالت رویایی: این حالت، وضعیتی است که در آن می توانید واقعاً بزرگ فکر کنید. باز هم تأکید می شود که اینها ویژگی هایی نیستند که واقعاً به آن نیاز دارید، اما اگر خانه ای مطابق با بودجه خود را پیدا کردید که همه موارد ضروری، بیشتر یا همه مواردی که رویای داشتن آنها را دارید ولی ضروری نیستند را هم داراست، بدیهی است که در این معامله خرید خانه برنده هستید.

در نهایت، هنگامی که فهرست خواسته های خود را ایجاد کردید و آن را به گونه ای طبقه بندی کردید که برای شما مناسب باشد، آن را با مشاور املاک خود در میان بگذارید. آنها می توانند به شما کمک کنند تا فهرست را بیشتر و بهتر تصحیح کنید، بهترین راه ها را به شما نشان دهند تا خانه ای را در منطقه خود پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند.

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.