بیست و پنج شهر در آمریکا که در حال رشد و ترقی بسیار زیادی هستند.

بر اساس یک تحلیل جدید، مناطقی از ایالات متحده آمریکا بیشترین سکنه جدید را به خود جذب می کنند و سریع ترین رشد اقتصادی را در ایالات متحده مشاهده می کنند.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت nar.realtor/magazine، بیست و پنج شهر در ایالات متحده که دارای بیشترین رشد و ترقی در سال 2023 هستند را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

بر اساس یک تجزیه و تحلیل جدید توسط شرکت چکر (Checkr)، شهر پروو در ایالت یوتا (Provo, Utah)، بزرگترین شهر پر رونق در آمریکا است که بیشترین سکنه جدید را به دست آورده و شدیدترین توسعه اقتصادی را در ایالات متحده آمریکا تجربه می کند. در واقع، ایالت یوتا ادعا می کند که چهار مورد از بزرگترین شهرهای پر رونق در ایالات متحده را دارا می باشد.

تجزیه و تحلیل شرکت چکر، Boomtown یا شهر پر رونق را شهری تعریف می کند که رشد و توسعه سریع اقتصادی را در مدت زمان کوتاهی تجربه کرده است. شرکت چکر با استفاده از داده های اداره سرشماری و دفتر تحلیل اقتصادی، معیارهایی مانند رشد جمعیت، نیروی کار، واحدهای مسکونی، درآمد شخصی و کسب و کار را در نظر گرفت تا فهرست خود را از بزرگترین شهرهای پر رونق آمریکا در سال 2023 تهیه کند. علاوه بر شهر Provo، شهرهایی در ایالت یوتا که در فهرست قرار گرفتند عبارتند از: سنت جورج (شماره 5)، لوگان (شماره 8)، و اوگدن (شماره 9). محققان خاطر نشان می کنند: “ایالت یوتا محیطی مناسب برای کسب و کار ایجاد کرده است که شرکت هایی را از صنایع مختلف از جمله فناوری، مالی، مراقبت های بهداشتی و تفریحات در فضای باز جذب کرده است. این امر منجر به فرصت های شغلی و هجوم مداوم متخصصان و کارگران ماهر شده است که به دنبال شغل در این بخش های پر رونق هستند.”

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: nar.realtor/magazine

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.