چه شهری در ایالات متحده دارای بدترین ترافیک است؟

آمریکا خانه برخی از شلوغ ترین شهرهای جهان است.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت nbcwashington، رتبه بندی شهرهای دارای بدترین ترافیک در آمریکا را به شما همراهان ارائه می دهد.

اکثراً قبول دارند که ماندن در ترافیک در واقع اتلاف وقت بسیار زیادی است و اغلب از رفت و آمدهای خسته کننده به محل کار به عنوان دلیلی برای مقاومت در برابر کنار گذاشتن دور کاری و بازگشت به دفتر کار یاد می کنند. اما کارشناسان می گویند که ازدحام نشانه یک اقتصاد خوب است زیرا نشان می دهد که مردم بیرون می روند و احتمالاً پول خرج می کنند.

در ماه ژانویه، تام تام (Tom Tom)، متخصص فناوری مکان یابی جغرافیایی، شاخص ترافیک سالانه خود را برای سال 2023 منتشر کرد. این رتبه بندی شامل شهرهای ایالات متحده با بدترین ترافیک است و با ارزیابی زمان، هزینه و انتشار گاز CO2 در هر مایل رانندگی و شبیه سازی مدت زمان لازم برای انجام یک سفر شش مایلی در داخل یک شهر برای E.V معمولی ماشین های بنزینی و دیزل محاسبه شده است.

کالیفرنیا تنها ایالتی است که دارای دو شهر از 10 شهر اول آمریکا از نظر بدی ترافیک می باشد: سانفرانسیسکو و لس آنجلس. دومی به دلیل ترافیک بدش بدنام است، اما همچنان در جایگاه شماره 9 قرار گرفته است، در حالی که شهر Area Bay در بین سه شهر برتر قرار گرفته است.

شهر نیویورک بدترین ترافیک را در ایالات متحده آمریکا دارد.

شهر نیویورک در لیست شهرهایی که بدترین ترافیک را در ایالات متحده آمریکا دارند، دارای رتبه اول است. گزارش تام تام نشان داد که به طور متوسط مسافران در قلب Big Apple در سال 2023، بیست و چهار دقیقه و پنجاه ثانیه را صرف رانندگی برای حدود شش مایل کرده اند که 20 ثانیه افزایش را نسبت به سال 2022 نشان می دهد.

این شهر همچنین در رتبه بندی جداگانه تام تام به عنوان پر تراکم ترین شهر در ایالات متحده شناخته شده است. رانندگان به طور متوسط برای یک سفر شش مایلی به دلیل ترافیک 8 دقیقه و 2 ثانیه را از دست دادند. مسافران در نیویورک نیز بیشترین زمان را در ترافیک ساعات شلوغی از دست می دهند و به طور متوسط یک ساعت برای انجام یک سفر معمولی شش دقیقه ای را صرف می کنند.

10 شهر اول ایالات متحده آمریکا با بدترین ترافیک.

  • نیویورک سیتی
  • واشینگتن دی سی
  • سانفرانسیسکو
  • بوستون
  • شیکاگو
  • بالتیمور
  • سیاتل
  • فیلادلفیا
  • لس آنجلس
  • میامی

واشینگتون دی سی در رتبه دوم فهرست تام تام قرار دارد. طبق گفته تام تام، میانگین زمان سفر برای تنها شش مایل رانندگی، بیست و یک دقیقه و بیست ثانیه است.

در رتبه بندی جداگانه تام تام، مسافران در پایتخت ایالات متحده آمریکا در طول سال 2023، مدت 86 ساعت را به دلیل ترافیک ساعت شلوغ از دست دادند. بر اساس گزارش، واشینگتن دی سی با میانگین از دست دادن زمان پنج دقیقه و سی و هفت ثانیه به دلیل ترافیک برای یک سفر شش مایلی، سومین شهر پر ازدحام ایالات متحده آمریکا است.

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: nbcwashington.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.