نکات استراتژیک برای خرید اولین خانه.

خرید اولین خانه شما یک قدم بزرگ، هیجان انگیز و یک نقطه عطف بزرگ است که قدرت دارد زندگی شما را بهبود بخشد. به عنوان خریداری که برای اولین بار خانه می خرد، این رویایی است که می توانید به واقعیت تبدیل کنید، اما موانعی وجود دارد که باید در بازار مسکن امروز بر آنها غلبه کنید، به ویژه عرضه محدود خانه برای فروش و چالش های مداوم قیمت مناسب.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، به نکاتی اشاره می کند که کسانی که برای اولین بار خانه می خرند می توانند از طریق در نظر گرفتن آنها و استفاده از برخی برنامه های خرید خانه راحتتر اولین خانه خود را خریداری کنند.

بنابراین، اگر آماده، مایل و قادر به خرید اولین خانه خود هستید، در اینجا سه نکته وجود دارد که به شما کمک می کند رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

با برنامه های خرید خانه برای اولین بار، پول خود را پس انداز کنید.

پرداخت هزینه های اولیه مالکیت خانه، مانند پیش پرداخت و هزینه های بستن قرارداد خرید خانه، می تواند کمی دلهره آور باشد. اما برنامه های کمکی زیادی برای خریدارانی که برای اولین بار خانه می خرند وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند که با پول کم یا بدون پول اولیه وام دریافت کنید. به گزارش Bankrate:

. . . ممکن است واجد شرایط برای دریافت وام یا کمک جهت خرید خانه برای اولین بار باشید. وام های خریدار اول معمولاً دارای الزامات انعطاف پذیرتری مانند پیش پرداخت کمتر و کردیت اسکور پایین تر هستند. بسیاری از این وام ها به خریداران در هزینه های بسته شدن قرارداد و پیش پرداخت از طریق کمک های بلاعوض و وام های کم بهره کمک می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، با مقامات مسکن ایالت خود صحبت کنید یا وبسایت هایی مانند Down Payment Resource را بررسی کنید.

گزینه های خود را با نگاه کردن به کاندوها و خانه های شهری گسترش دهید.

در حاضر، خانه های کافی برای فروش برای همه کسانی که می خواهند یک خانه بخرند وجود ندارد. این امر قیمت مسکن را بالا می برد و مقرون به صرفه بودن و استطاعت مالی برای خریداران خانه را کاهش می دهد.یکی از راه های مقابله با این موضوع و یافتن خانه در حال حاضر، در نظر گرفتن کاندوها و خانه های شهری است. وبسایت Realtor.com چنین توضیح می دهد:

برای بسیاری از تازه کارها، حرکت و تغییر می تواند به سمت چیزی باشد که می توانند بهتر بپردازند، مانند کاندو یا خانه شهری. این خانه های کم هزینه از لحاظ تاریخی پله ای برای خریدارانی بوده اند که به دنبال جایگزینی ارزانتر برای خانه های تک خانوار می باشند.

یکی از دلایلی که می تواند آنها را مقرون به صرفه تر و ارزانتر کند، این است که اغلب کوچکتر هستند. اما هنوز هم به شما این شانس را می دهند که به هدف خود برای داشتن خانه دست یابید. و اگر در آینده به خانه ای بزرگتر نیاز داشتید، سهم شما از خانه خودتان (Home Equity) می تواند کمک کند تا بعداً خانه ای بزرگتر خریداری کنید. هانا جونز (Hannah Jones)، تحلیلگر ارشد اقتصادی در Realtor.com می گوید:

کاندوها می توانند به خریداران خانه بالقوه ای کمک کنند که شاید بودجه کمتری دارند، اما واقعاً مصمم هستند که در بازار جای پایی داشته باشند و شروع به انباشتن سهم از خانه خود کنند. این می تواند یک نقطه ورود واقعاً عالی باشد.

منابع خود را برای خرید خانه مولتی جنریشنال یا چند نسلی جمع آوری کنید.

راه دیگر برای ورود به بازار، خرید خانه به طور شریکی با دوستان یا عزیزان است. به این ترتیب می توانید هزینه چیزهایی مانند وام مسکن و صورتحساب ها را تقسیم کنید تا بتوانید خانه را راحتتر خریداری کنید. به گزارش وبسایت Money.com:

“خرید خانه به طور مشترک با شخصی دیگرمزایای آشکاری در بخش وام مسکن دارد. با جمع دو درآمد، خریداران احتمالاً می توانند واجد شرایط برای دریافت وام مسکن بزرگتری باشند که کمک بزرگی در بازار پر هزینه امروزی است.”

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.