ایالت هایی با بیشترین هزینه های پنهان برای خریداران خانه در آمریکا.

پیش پرداخت تنها یکی از هزینه های مالکیت خانه است، اما با توجه به افزایش هزینه های بیمه خانه و مالیات بر دارایی، خریداران ممکن است نیاز به کنار گذاشتن پول خیلی بیشتری جهت احراز استطاعت مالی برای خرید خانه داشته باشند به ویژه در ایالت های خاصی از آمریکا.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت nar.realtor، به 10 ایالت دارای بالاترین هزینه های پنهان در آمریکا اشاره می کند.هزینه های بازرسی خانه

Frontdoor، یک اپلیکیشن برای تعمیر و نگهداری خانه، ایالت های ایالات متحده آمریکا را بر اساس جایی که خریداران خانه بالاترین “هزینه های پنهان” را در معاملات املاک پرداخت می کنند رتبه بندی کرد.

این “هزینه های پنهان” شامل 20 هزینه اضافی است که خریداران خانه با آن مواجه می شوند، مانند هزینه های آغازین یا راه اندازی پروسه وام مسکن یا Mortgage Origination Fee، این هزینه کارمزدی است که وام دهنده برای پردازش درخواست وام از وام گیرنده می گیرد که معمولاً بین نیم الی یک درصد از کل مبلغ وام است. بیمه سند مالکیت خانه، هزینه های ارزیابی خانه، بازرسی خانه، پیش پرداخت، هزینه افتتاح حساب سپرده اولیه در هنگام انعقاد قرارداد خرید خانه، مالیات، بیمه، هزینه های وکیل و موارد دیگر. محققان دست اندر کار این مطالعه خاطرنشان می کنند: «این هزینه ها در سراسر ایالات متحده بسته به قوانین و آداب و رسوم محلی و همچنین متناسب با میانگین قیمت ملک متفاوت است. اما اطلاع از هزینه ها از قبل می تواند به خریداران کمک کند تا برای مالکیت خانه آمادگی بیشتری داشته باشند.

این مطالعه نشان می‌دهد که خریداران خانه در هاوایی بیشترین هزینه های غیرمنتظره را دارند، به طور متوسط ​​تقریباً 18،000 دلار. اما این مطالعه نشان می‌دهد که هنگام محاسبه هزینه‌ها به عنوان درصدی از قیمت کل ملک، خریداران در هاوایی نهمین ارزان‌ترین قیمت را با 2.16 درصد از کل قیمت می‌پردازند. دلاور با 3.75 درصد بالاترین درصد را در ایالات متحده دارد.

از سوی دیگر، این مطالعه نشان می‌دهد که خریداران خانه‌ در ویرجینیای غربی و آرکانزاس کمترین هزینه‌های پنهان را در معاملات املاک پرداخت می‌کنند. خریداران خانه به طور متوسط ​​حدود 5،000 دلار برای یک خانه با قیمت متوسط ​​در هر دو ایالت پرداخت می کنند که کمترین مبلغ در هزینه های غیرمنتظره در ایالات متحده است، اما این کلرادو است که ارزان ترین هزینه خرید خانه را بر اساس درصد، به طور متوسط ​​1.95 درصد از میانگین قیمت محلی ملک را ارائه می دهد.

10 ایالت با بالاترین هزینه های پنهان مسکن

بر طبق آمار Frontdoor، 10 ایالتی که بالاترین “هزینه های پنهان” را پرداخت می کنند، به قرار زیر می باشند:

  • Hawaii: $17,966
  • California: $14,964
  • Maryland: $14,614
  • Delaware: $13,935
  • Vermont: $13,720
  • New Hampshire: $13,481
  • Massachusetts: $12,536
  • New Jersey: $12,363
  • New York: $12,304
  • Washington: $11,401

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: nar.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.