قدیمی ترین خانه ها در کدام شهر های آمریکا واقع شده اند؟

اگر شما در بازار مسکن به دنبال یک خانه ساخته شده پیش از جنگ جهانی دوم هستید(!)، مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت bizjournals، لیست شهرهایی با قدیمی ترین خانه ها را به شما تقدیم می کند.

شهر بافلو در ایالت نیویورک (Buffalo, NY)، قدیمی ترین خانه های مسکونی را نسبت به هر شهر بزرگ دیگری در آمریکا را داراست. نزدیک به دو سوم از واحدهای مسکونی در شهر بافلو (یعنی 64.1 درصد از آن ها) قبل از 1940 ساخته شده اند. این تقریبا 8 درصد بیشتر از هر شهر دیگری در ایالات متحده با جمعیت بیش از 250،000 است. این آمار از نسخه 5 ساله انجمن جامعه آماری ایالات متحده آمریکا در سال 2017 به دست آمده. تمام ارقام محدود به شهرها هستند – و شامل حومه ها یا بخش های دیگر مناطق شهری نیستند.

بافلو دارای 132،066 واحد مسکونی در محدوده شهری خود است، که 84،719  مورد از آن ها در سال 1939 و یا قبل از آن ساخته شده اند. بعد از بافلو، چهار شهر با بیشترین تعداد خانه های قدیمی شامل شهرهای سنت لوئیس (56.4)، کلیولند (53.7 درصد)، پیتزبرگ (51.4 درصد) و بوستون (51.3 درصد) هستند.

.

شهرها با کوچکترین ذخایر خانه های قدیمی، شامل شهرهایی همچون شهر پلینو در ایالت تگزاس، شهر ارواین در ایالت کالیفرنیا، و هندرسون در ایالت نوادا می باشند که همه درحد 0.2 درصد است.

پنج شهر در ایالت فلوریدا شامل اورلاندو، تمپا، جکسونویل، میامی، و سنت پترزبورگ با میزان خانه های قدیمی تر از 3.1 درصد تا 10.3 درصد در حد میانه قرار دارند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاور رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

.

 

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: bizjournals.com

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن ایرانیان آمریکا" نمی باشد.
مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن