آمار بازار مسکن در شهر لوییویل در ایالت کنتاکی

(آخرین آپدیت در تاریخ June 04, 2019)

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از داده های سایت زیلو، آماری در ارتباط با بازار مسکن در شهر لوییویل در ایالت کنتاکی را ارائه می دهد.

میانه ارزش خانه در لوییویل 159,800$ می‌باشد. طبق گزارش زیلو، ارزش خانه‌های لوییویل طی ۱۲ ماه گذشته به میزان 4.3 درصد افزایش داشته، و پیشبینی می شود که میزان 1.9 درصد افزایش را طی سال آینده شاهد باشیم. میانه ارزش خانه‌ها در لوییویل به ازای هر اسکور فوت 137 دلار می‌باشد، که از ارزش متوسط آن در سایر مناطق متروپولیتن لوییویل/جفرسون کانتی بیشتر است (137$). میانه میزان اجاره در لوییویل 1,195$ می‌باشد که با میانه میزان اجاره در مناطق متروپولیتن لوییویل/جفرسون کانتی برابر  است (1,195$).

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

.

گردآورنده: مسکن آمریکا l منبع آمار: زیلو

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن ایرانیان آمریکا" نمی باشد.
مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن