پنج دلیل اصلی برای نقل مکان به ایالت کنتاکی

کنتاکی به ایالت Bluegrass معروف است، اگر به دنبال زندگی مقرون به صرفه، پارک های ملی و ایالتی درجه یک، و مهربانی و رفتار دوستانه مردم هستید، مکانی عالی برای زندگی می باشد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت redfin، دلایل اصلی این که چرا ایالت کنتاکی مکان خوبی برای نقل مکان و زندگی می باشد را ذکر می کند.

  • زندگی مقرون به صرفه.

هزینه زندگی در کنتاکی در مقایسه با سایر ایالت ها پایین است. هزینه زندگی در ایالت کنتاکی 116.4 درصد کمتر از میانگین ملی است. چه به دنبال اجاره یک آپارتمان در Lousiville باشید و چه به دنبال خانه های فروشی در Lexington باشید، گزینه های زیادی را برای هر دو مورد پیدا خواهید کرد. در مقایسه با میانگین قیمت فروش ملی خانه که مبلغ 412,000 دلار می باشد، میانگین قیمت فروش خانه در ایالت کنتاکی 240,000 دلار است.

  • صحنه پر رونق غذا در ایالت کنتاکی.

کنتاکی از کامیون های غذا گرفته تا مکان هایی که در آنها صبحانه و ناهار سرو می شود، دارای رستوران هایی با غذاهای خوشمزه نیز می باشد.

  • مناظر و چشم اندازهای نفس گیر.

راه های بی پایانی برای لذت بردن از فضای باز وجود دارد، از جمله بازدید از پارک ملی غار ماموت، منطقه تفریحی در فضای باز Otter Creek، و پارک تفریحی ایالتی دریاچه کامبرلند. همچنین کنتاکی محل Red River Gorge می باشد که به خاطر Natural Bridge شهرت دارد. در اینجا می توانید از پیاده روی، کمپینگ و کوه نوردی نیز لذت ببرید. دیگر مکان هایی که باید از آنها بازدید نمایید Kentucky Horse Park و My Old Kentucky Home و Natural Bridge State Resort Park و Carter Caves State Resort Park می باشند.

  • تاریخ غنی.

کنتاکی تاریخ شگفت انگیزی دارد، بنابراین اگر از علاقه مندان به تاریخ هستید، ممکن است به این دلیل به کنتاکی نقل مکان کنید. آیا می دانستید که کنتاکی اولین ایالت غرب آپالاچی ها بود؟ این ایالت همچنین یکی از ایالت های مرزی در جنگ داخلی بود و محل خصومت هاتفیلد و کنتاکی است.

  • کارهایی برای انجام دادن.

صرف نظر از علاقه شما، در کنتاکی همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد. اگر عاشق ماشین هستید، از Swope’s Cars of Yesteryear دیدن کنید و در مورد وسایل نقلیه از اوایل دهه 1900 تا 1960 اطلاعات کسب کنید. یا فرض کنید همیشه می خواستید در مورد معماری رومانسک ریچاردسونین بیشتر بدانید. در این صورت، نمونه ای عالی را در Conrad-Caldwell House Museum، واقع در قلب ناحیه Louisville’s Victorian خواهید یافت. یا از خانه Mary Todd Lincoln دیدن کنید تا خانه بانوی اول آبراهام لینکلن را کشف کنید. همچنین نمی توانید طولانی ترین مسابقه اسب دوانی در سراسر جهان، Kentucky Derby را از دست بدهید.

 

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: redfin.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.