آمار بازار مسکن در شهر آناهایم در ایالت کالیفرنیا

(آخرین آپدیت در تاریخ 06.17.2019)

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از داده های سایت زیلو، آماری در ارتباط با بازار مسکن در شهر آناهایم در ایالت کالیفرنیا را ارائه می دهد.

میانه ارزش خانه در آناهایم 595,700$ می‌باشد. طبق گزارش زیلو ارزش خانه‌های آناهایم طی ۱۲ ماه گذشته به میزان 1.7 درصد افزایش داشته، و پیشبینی می شود که میزان 0.4- درصد کاهش را طی ساله آینده شاهد باشیم. میانه ارزش خانه‌ها در آناهایم به ازای هر اسکور فوت 385 دلار می‌باشد که نسبت به میزان متوسط آن در سایر مناطق متروپولیتن لس آنجلس-لانگ بیچ-آناهایم کمتر است (436$). میانه میزان اجاره در آناهایم 2,600$ می‌باشد که از میانه میزان اجاره در مناطق متروپولیتن لس آنجلس-لانگ بیچ-آناهایم پایین تر است (3,200$).

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

.

گردآورنده: مسکن آمریکا l منبع آمار: زیلو

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن ایرانیان آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن