در حین اجاره مسکن، چه کسی کمیسیون مشاور املاک را پرداخت می کند؟

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت realtor، مطلب زیر را به شما تقدیم می کند.

  • در حین اجاره مسکن، چه کسی کمیسیون مشاور املاک را پرداخت می کند؟

در این صورت صاحب خانه و مستاجر می توانند به توافق برسند تا ببینند چه کسی باید این پول را پرداخت کند. این مبلغ معمولا چیزی بین هزینه اجاره یک ماه تا 15% هزینه اجاره سالانه می باشد.

در اکثر ایالت های آمریکا (مانند ویرجینیا, تگزاس و …)، صاحب خانه می تواند با پرداخت پول از مشاور بخواهد مستاجری برای او پیدا کند. اما معمولا در شهرهای بزرگ (مانند نیویورک)، مستاجر هزینه مشاور را می دهد، حتی اگر صاحب خانه مشاور را استخدام کرده باشد.

.

به هر حال پیش از امضای قرارداد اجاره، بهتر است از صاحب خانه در این مورد سوال کنید.

برای دریافت گزارش هفتگی نرخ سود وام مسکن آمریکا و همچنین مطالعه مقالات مفید مسکن به زبان فارسی به صفحه فیسبوک، تلگرام، و یا اینستگرام “مسکن آمریکا” بپیوندید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

.

 

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: realtor.com

ثبت رایگان آگهی (همخانه و اجاره)   فیسبوک ما  به تلگرام ما بپیوندید
مطالب ارائه شده در این سایت توصیه ای جهت خرید، فروش و یا سرمایه گذاری نمی باشد. اطلاعات همانگونه که هستند و با ذکر منبع منتشر می شوند. بهتراست با وکیل و یا مشاور خبره مشورت کنید. مسولیت لینکها و محتوای سایتهای معرفی شده بر عهده "مسکن ایرانیان آمریکا" نمی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن