5 نکته مهم که باید پیش از خرید اولین خانه در آمریکا نظر بگیرید

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

در اکثر مناطق آمریکا، بازار مسکن بسیار رقابتی است. بنابراین باید خریدارانی که برای اولین بار مسکن می خرند، به چند نکته توجه نمایند.

سایت مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت keepingcurrentmatters، این نکات را برای شما ذکر می کند.

  1. قبل از شروع جستجوی خود تایید اولیه یا pre-approval از وام دهنده بگیرید

یک راه برای نشان دادن اینکه در مورد خرید خانه رؤیایی خود جدی هستید این است که از یک وام دهنده فرم تایید اولیه بگیرید. حتی اگر در بازاری باشید که زیاد رقابتی نباشد، درک بودجه شما این اطمینان را به شما می دهد که بدانید خانه رویایی شما در دسترس شماست یا خیر. این امر به شما کمک می کند تا انتخاب درست تری بکنید.

  1. اولویت های خود را مشخص کنید

ابتدا یک لیست از ویژگی هایی که وجود آن ها برایتان لازم است تهیه کنید. با تهیه این لیست می توانید تصمیم صحیح تری در مورد خرید خانه بگیرید. حتی می توانید لیست لوازم نسبتا ضروری یا غیرضروری هم تهیه کنید تا اگر بودجه تان به شما اجازه دهد، بعد ها آن ها را هم تهیه کنید.

  1. در مورد محله مورد نظر تحقیق کنید

هر محله جذابیت خود را دارد. قبل از اینکه متعهد به خانه ای شوید، خوب تحقیق کنید و ببینید وضعیت جرم و جنایت، مدارس، امکانات رفاهی، حمل و نقل عمومی و … در این محله چگونه است.

  1. به سبک های مختلف خانه توجه کنید

خانه ها سبک های متفاوتی دارند که هر سبک ویژگی های خاص خود را دارد. مثلا خانه های Cape-Cod عمدتا دو طبقه هستند که اتاق خواب مستر در طبقه اول و اتاق خواب های دیگر در طبقه دوم قرار دارند. اگر نمی خواهید هنگام خواب دور از کودکان خود باشید این نوع خانه را نخرید.

  1. در حین بازدید از هر خانه ویژگی های مهم آن را یادداشت کنید

اگر از تعداد زیادی خانه بازدید می کنید، احتمالا ویژگی های هر یک از آن ها در خاطرتان نخواهد ماند. بهتر است در حین بازدید از خانه فیلم بگیرید و نظرات خود را در مورد هر اتاق یادداشت کنید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: keepingcurrentmatters.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا