MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

امروز خریداران خانه خواهان قیمت های پایین تر هستند، اما فروشندگان خانه موافق با این موضوع نیستند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

عدم قطعیتی که جهان امروز به دلیل شیوع بیماری COVID-19 با آن روبرو است، موجب تغییر بسیاری از چیزها می شود. نحوه تعامل، نحوه انجام کار، و حتی نحوه خرید و فروش املاک و مستغلات نیز در حال تغییر است.

این لحظه ای است که حتی برخی از خریداران را برمی انگیزد تا به دنبال خرید و معامله بهتری در رابطه با مسکن باشند. به هر حال فروشندگان خانه تخفیفی را ارائه نمی دهند، آنها در ارائه قیمت برای خانه خود راسخ بوده و موافق با کاهش قیمت نیستند.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد بازار امروز مسکن و نظر سنجی اخیر انجمن ملی مشاورین املاک و مستغلات به نکاتی کوتاه اشاره می کند.

طبق جدیدترین نظرسنجی انجمن ملی مشاورین املاک و مستغلات National Association of Realtors (NAR) (نظرسنجی از مشاورین املاک و مستغلات در سراسر آمریکا)، دو سوال ذیل از مشاورین املاک و مستغلات پرسیده شد:

1-آیا اخیراً هیچ یک از فروشندگان مرتبط با شما قیمت خانه خود را برای جذب خریداران کاهش داده اند؟

پاسخ آنها: 72 درصد اعلام کردند که فروشندگان آنها برای جلب خریداران در این بحران کاهش قیمت نداشته اند.

2-آیا در حال حاضر خریداران خانه انتظار قیمت های پایین تری را دارند؟

پاسخ آنها: 63 درصد مشاورین املاک اظهار داشتند که خریدارانشان به دنبال حداقل 5 درصد کاهش قیمت هستند.

آنچه که ما می دانیم

در بازار امروز، با تغییر همه چیز و سوالات مداوم در مورد بازگشت اقتصاد، جالب است توجه داشته باشید که برخی از خریداران خانه این زمان را فرصتی برای یک پیروزی بزرگ در بازار مسکن می دانند. از طرف دیگر، فروشندگان اطمینان خیلی بیشتری دارند که برای فروش خانه های خود نیازی به کاهش قیمت خانه خود نخواهند داشت.

سخن آخر

اگر شما یک خریدار خانه در بازار امروز هستید، ممکن است که هیچ کاهش قیمتی را توسط فروشندگان خانه  مشاهده نکنید. چنانچه فروشنده خانه هستید و نمی خواهید قیمت خود را پایین بیاورید، بدانید که تنها نیستید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.