MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

هم اکنون گزارش کردیت در آمریکا هر هفته به طور رایگان در دسترس است

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

سه دفتر اصلی ارائه دهنده گزارش کردیت Equifax، Experian، و TransUnion اعلام کرده اند که در طی سال آینده همه می توانند یک گزارش کردیت را به طور رایگان از هر یک از این شرکت ها بصورت هفتگی درخواست کنند. سیاست جدید از این هفته آغاز می شود.

مسکن آمریکا با اساس مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor  اخبار ذیل را در رابطه با گزارش کردیت هفتگی رایگان به اطلاع شما می رساند.

این شرکت ها می گویند که این گزارش ها با سهولت و سرعت بیشتری برای کمک به آمریکایی ها جهت حمایت از سلامت مالی آنها در طی مشکلات ناگهانی و بی سابقه ناشی از بیماری COVID-19 در دسترس هستند.

قانون CARES مستلزم آن است که شرکت های وام دهنده در صورتی که وام گیرندگان به دنبال دریافت کمک و کاهش میزان بازپرداخت یا تأخیر در اقساط وام به دلیل شیوع بیماری هستند، به دفاتر کردیت گزارش دهند که آیا وام آنها در جریان است یا خیر.

آمریکایی ها می توانند گزارش های کردیت خود را هر هفته کنترل کنند تا از انجام این امر اطمینان حاصل نمایند. حدود سه میلیون وام گیرنده در ایالات متحده از ماه مارس شروع به کاهش میزان بازپرداخت اقساط وام خود یا به تعویق انداختن آن (Forbearance) نموده اند.

شرکت ها در بیانه ای اظهار داشتند “هشیاری و گوش به زنگ بودن در مورد کردیت در این برهه بی ثبات و متزلزل همراه با عدم قطعیت حیاتی است.” به وام گیرندگان و خریداران خانه توصیه می شود که گزارشات کردیتی خود را مرتباً بررسی کنند تا اطلاعاتی که در مورد رفتار و نحوه پرداخت آنها گزارش می شود را ملتفت شده و دریابند. ما گزارش های کردیتی را بیشتر و بیشتر در دسترس قرار می دهیم تا مردم بهتر بتوانند امور مالی خود را مدیریت کرده و اقدامات لازم را برای محافظت از کردیت خود انجام دهند.

می توانید به گزارش های کردیتی رایگان بطور هفتگی در وبسایت AnnualCreditReport.com دسترسی داشته باشید.

ترجمه: مسکن آمریکا منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.