نکات کلیدی برای فروش خانه به صورت مجازی

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

اگر نیاز است که خانه خود را همین الان به فروش برسانید، از چه روش های مجازی باید استفاده کنید تا مطمئن شوید که شما، خانواده تان و خریداران در این مسیر ایمن باقی می مانید؟

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، به چند نکته کلیدی برای فروش خانه به صورت مجازی اشاره می کند.

در این روزهای تغییر سریع بازار، مهمتر از همه این است که هنگام فروش خانه خود اطمینان حاصل کنید که یک برنامه دیجیتالی و یک راهکار بازاریابی آنلاین موثر دارید. یکی از روش هایی که به واسطه آن مشاور املاک شما می تواند در این زمینه به شما کمک کند این است که اطمینان حاصل کنید که عکس های فهرست شما و تورهای مجازی به دور از ازدحام جمعیت باشد و واقعاً نمای دقیق و کاملی از خانه شما به خریداران ارائه دهد.

در حالی که رعایت مقررات ایالتی و محلی اولویت اصلی است، یک مشاور املاک می تواند به فروش خانه شما کمک کند. مشاوران املاک دقیقاً می دانند که خریداران امروزی به چه چیزی نیاز دارند، و چگونه می توانند مراحل دیجیتالی لازم را عملی کنند. به عنوان مثال، مطابق با نظرسنجی احیر وبسایت Realtor.com، خریداران خانه هنگام تصمیم گیری در مورد خرید یک خانه جدید، موارد ذیل را به ترتیب اولویت مفیدتر می دانند:

  • تور مجازی در خانه
  • اطلاعات دقیق همراه با جزئیات در نوشتن فهرست
  • اطلاعات دقیق در مورد محل و همسایه ها
  • عکس هایی با کیفیت بالا
  • گفتگوهای تصویری همراه با نماینده

پس از اعمال تکنولوژی، اگر خریداران جدی دارید که هنوز می خواهند خانه شما را بصورت حضوری ببینند، این نکته را بخاطر بسپارید که طبق اعلام انجمن ملی مالکین National Association of Realtors (NAR) روش هایی برای افزایش ایمنی وجود دارد. در اینجا چند مورد از دستورالعمل ها وجود دارد که با توجه به این که در اولویت هستند باید همیشه تابع قوانین و محدودیت های ایالتی و محلی باشند:

  • فعالیت های شخصی را محدود کنید
  • میهمانان را ملزم به شستن دست خود یا استفاده از مواد ضد عفونی کننده الکلی کنید
  • کفش ها را در بیاورید یا آن ها را با یک پوشش بپوشانید
  • راهنمایی های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها Centers for Disease Control and Prevention (CDC) راجع به فاصله های اجتماعی و پوشیدن پوشش های صورت را دنبال کنید

راحت بودن با مشاور املاک خود – یک مشاور قابل اعتماد واقعی – و انجام این مراحل طبق استانداردهای ایمنی جدید ممکن است بهترین برنامه شما باشد. این امر به ویژه مهم است اگر شما در موقعیتی هستید که نیاز دارید خانه خود را زودتر از موعد بفروشید.

کلام آخر

در یک دوره جدید از زندگی، همه چیز به سرعت در حال تغییر است و راهکارهای مجازی برای فروشندگان ممکن است گزینه بسیار خوبی باشد. مثل همیشه، یک متخصص قابل اعتماد در زمینه املاک می تواند به شما کمک کند با اطمینان و به طور موثر برای انجام حرکت بعدی تان تمام موارد جدید را در نظر بگیرید.

ترجمه: مسکن آمریکا منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.