MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

سرمایه گذاران در آمریکا فرصت را در خرید و فروش ملک و املاک اجاره ای می بینند

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

سرمایه گذارانی که پول نقد در دست دارند، در این همه گیری ویروس کرونا فرصت را در بازار مسکن می بینند. تعداد مسکن در بسیاری از بازارها بسیار کم است زیرا برخی از فروشندگان، خانه های خود را از بازار بیرون کشیده اند. اما بنا بر گزارش ها سرمایه گذاران هنوز در حال مشاهده رشد بالقوه در مناطق و خرید و فروش مجدد و اجاره دادن هستند.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در سایت Realtor، مطلب زیر را به شما تقدیم می کند.

سرمایه گذاران بر این باورند که ممکن است افرادی که در خانه هایشان قرنطینه می شوند، احساس کنند خانه فعلی آنها کافی نیست. برخی از سرمایه گذاران اعتقاد دارند خرید و فروش خانه در این وضعیت، بسیار پرسود است. در هنگام خرید و فروش یک ملک، معمولا کسی در آن خانه ساکن نمی باشد، پس از لحاظ بهداشتی هم مشکلی ایجاد نمی شود. سرمایه گذاران برای این کار، بیشتر روی املاک ارزان تر تمرکز کرده اند.

همچنین به گزارش سرمایه گذاران، تعداد املاک اجاره ای در بازار کم است و اجاره دادن مسکن هم سود زیادی دارد.

کریستوفر لانگ (Christopher Long) در یک نوشته برای Forbes’ Real Estate Council ذکر می کند: “سرمایه گذاری در املاک اجاره ای در حال حاضر ایده ای هوشمندانه خواهد بود، به خصوص که کمک هزینه های فدرال برای افراد بیکار اجازه می دهد همچنان اجاره خود را پرداخت کنند. چه شما تصمیم بگیرید که ملک را بفروشید یا اجاره دهید، از آن جایی که تعداد مسکن های بازار کاهش یافته، می توانید سود زیادی کسب کنید.”

از نظر سرمایه گذاران، اجاره خانه های مخصوص یک خانوار، در طولانی مدت سود بیشتری حاصل می کنند. طبق یادداشتی از گزارش جان برنز (John Burns)، مشاور املاک، در حالی که عدم پرداخت بدهی و اجاره مسکن به احتمال زیاد در ابتدا به این بخش مشکل وارد می سازد، کمبود عرضه خانه های اجاره ای که اخیراً ساخته شده اند در بسیاری از بازارها می تواند کمک کند تا زودتر از سایر املاک بازیابی شوند. همچنین، با تغییر بیشتر وضعیت شغلی افراد، ممکن است برخی افراد به اجاره روی آورند.

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.