فعالیت بخش املاک و مستغلات در آمریکا موجب بهبودی اقتصاد خواهد شد

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

با توجه به بازگشایی و شروع به کار مجدد ایالت های بیشتری از ایالات متحده آمریکا در تابستان امسال، و با شروع بازگشت مردم به کار، می توان انتظار داشت که اقتصاد شروع به بهبود نماید. اغلب پیش بینی های کارشناسان حاکی از آن است که این بهبود اقتصادی در نیمه دوم سال جاری آغاز خواهد شد. با بازگشت مجدد به کار و آغاز تغییر چشم انداز مالی کشور، بسیاری از کارشناسان نیز قبول دارند که املاک و مستغلات این پتانسیل را دارد که راه را در فرآیند بهبود اقتصادی باز نماید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters ، در مورد تأثیر املاک و مستغلات بر بهبود اقتصادی توضیحاتی را ارائه می دهد.

طبق گفته ایوی زلمن (Ivy Zelman) از Zelman & Associates: “انتظار می رود که مسکن در طی این رکود شدید بهتر از آنچه انتظار می رود باشد.”

علاوه بر این CNBC اشاره می کند که: “تقاضای وام از جانب خریداران خانه بهبود غیرمنتظره قوی و سریعی را برای اقتصاد نشان می دهد، بهبودی سریع که اغلب پیش بینی کنندگان را شگفت زده کرده است.”

رابرت دیتز (Robert Dietz) اقتصاددان ارشد و معاون ارشد اقتصاد و سیاست مسکن در انجمن ملی سازندگان مسکن National Association of Home Builders (NAHB) می گوید: به طور کلی، اطلاعات و داده ها شواهدی را به پیش بینی از جانب NAHB ارائه می دهند که بر اساس آنها در بهبود اقتصادی نهایی، مسکن عاملی پیشرو و هدایت کننده خواهد بود.

یکی از دلایل بزرگ این که چرا مسکن دارای چنین نیروی محرکه ای می باشد، تأثیر قابل توجهی است که بر اقتصاد محلی دارد. این تأثیر به ویژه هنگامی که یک مسکن ساخته و به فروش می رسد قوی است. طبق مطالعه جدیدی که توسط انجمن ملی مشاورین املاک و مستغلات National Association of Realtors (NAR) انجام شده است، میانگین فروش یک خانه جدید در مجموع دارای اثری اقتصادی معادل با 88,416 دلار است.

همانطور که در نمودار زیر مشخص شده است، این امر ترکیبی از درآمد حاصل از صنایع املاک و مستغلات، مخارج، و ساخت مسکن جدید است.

میانگین تأثیر اقتصادی ناشی از فروش یک خانه در ایالات متحده آمریکا

با وجود بسیاری از ناشناخته های امروز، به ویژه در پی شیوع جهانی بیماری، یکی از عوامل شناخته شده این جرقه درخشان است که بازار مسکن می تواند در بهبود ملی و محلی اقتصاد ایجاد نماید. خرید و فروش یک خانه فراتر از رشد و رضایت شخصی است. این امر از کل اقتصاد ما حمایت می کند.

سخن آخر

به گفته کارشناسان، اقتصاد از نیمه دوم امسال شروع به بهبود خواهد کرد. با وجود املاک و مستغلات به عنوان یک هدایت کننده و راهبر، ممکن است این بازیابی زودتر از آنچه فکر می کنیم شروع شود.

ترجمه: مسکن آمریکا | منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.