5 نکته که خانواده های دارای کودک باید در هنگام خرید خانه در نظر بگیرند

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

خرید خانه می تواند فرآیند پیچیده ای باشد. شما باید ملکی را پیدا کنید که قیمت آن در محدوده توان خرید شما باشد، و نیاز به هزینه کردن زیاد برای انجام تعمیرات نداشته باشد. اما در صورتی که دارای کودک هستید، یا قصد دارید در آینده نزدیک بچه دار شوید، چند مورد کلیدی وجود دارند که باید آنها را در نظر بگیرید.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای ازمقاله منتشر شده در وبسایت fool، مواردی را که خانواده های دارای کودک باید در هنگام خرید خانه در نظر بگیرند، توضیح می دهد.

1- مناطقی که مدارس در آن واقع شده اند

خرید خانه در منطقه ای که دارای مدارس خوبی می باشد از نقطه نظر فروش مجدد آن خانه از اهمیت زیادی برخوردار است. اما در صورتی که بچه دار هستید، این امر از نقطه نظر تحصیلی نیز اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه، تعدادی منابع آنلاین وجود دارند که می توانند به شما در زمینه تحقیق در مورد مدارس موجود در مناطق مختلف به شما کمک کنند. از این منابع آنلاین استفاده نموده و تحقیق کنید تا ببینید کدام محله ها بهترین انتخاب برای خانواده شما هستند. و اگر می خواهید محله هایی با مدارس خوب را فدای مناطقی مناسب برای پول درآوردن بیشتر کنید، آماده برای اختصاص بودجه برای مدارس خصوصی باشید. پیشنهاد می کنیم این مقاله را جهت تحقیق در مورد مدارس محله مورد نظر مطالعه کنید: چگونه پیش از خرید یک خانه در مورد مدارس منطقه تحقیق کنیم؟

2- دسترسی به خدمات و امکانات محلی

داشتن بچه نیازهایی را ایجاد می کند، مانند خرید لوازم بچه، خرید لوازم التحریر، مراجعه به پزشک متخصص اطفال در هنگام بیماری و نیازهای دیگری ازاین قبیل. زندگی کردن به مدت 20 تا 30 دقیقه به دور از این خدمات و امکانات، وضعیت بسیار ناخوشایندی را بوجود می آورد. بنابراین قبل از خرید خانه، فاصله خانه از هریک از خدمات و امکانات فوق که بیشتر از همه مورد نیاز شما خواهد بود را در نظر بگیرید.

3- حریم خصوصی

کودکان تمایل دارند که توجه زیادی را به خود جلب کنند، بنابراین قراردادن کمی فضا بین خود و فرزندانتان در خانه چیز بدی نیست. به این ترتیب شما باید قبل از خرید، پلان و نقشه خانه خود را با دقت در نظر بگیرید. به عنوان مثال، داشتن یک خانه یک طبقه در مزرعه ممکن است ایده آل نباشد، زیرا این به معنی داشتن اتاق های خواب و اتاق های مشترک خود در همان طبقه می باشد. یک خانه دو طبقه با یک اتاق خواب اصلی و اتاق خواب بجه ها که دارای یک دیوار هستند نیز ممکن است بهترین راه حل نباشد. از طرف دیگر، خانه ای با یک سوئیت اصلی در طبقه اول و اتاق های خواب در طبقه بالا می تواند برای شما مناسب تر باشد.

4- امنیت

اطمینان حاصل کنید خانه ای که در فکر خرید آن هستید برای دویدن و بازی کودکان امن و بی خطر است. این می تواند به معنی اجتناب از خرید خانه هایی با پلکان شیب دار و بالکن و خانه های دارای حوض یا استخر در فضای باز باشد.

5- انبار یا فضا برای ذخیره سازی

کودکان تمایل به داشتن وسایل زیادی از اسباب بازی گرفته تا تجهیزات ورزشی دارند. برای قرار دادن تمام این وسایل به اتاقی نیاز خواهید داشت. به خانه های دارای فضای کافی برای قرار دادن وسایل فکر کنید، کمدهای دیواری بزرگ، گاراژ یا زیرزمین بزرگ. هنگامی که دارای کودک هستید، خرید یک خانه مناسب حال کودکان بسیار مهم است. در هنگام جستجو برای خرید یک خانه، به خاطر داشته باشید در حالی که ممکن است مبلغ کمی بیشتری را برای خرید یک خانه مناسب حال کوددکان بپردازید، این کار باعث می شود تا شما بتوانید در هنگام فروش خانه، به راحتی آن را به یک خانواده مشابه خود بفروشید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبانفارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: fool.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.