MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

نکاتی برای اجتناب از یک اجاره نامه نامناسب در آمریکا

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

رابطه مستاجر با صاحب خانه، تاثیر بسیار زیادی روی کیفیت زندگی او دارد. برای جلوگیری از امضای قراردادی با شرایط نامناسب، تعدادی از متخصصین وبسایت forbes، پیشنهادات خود را برای مستاجرین ارائه کرده اند.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت forbes، در مورد تنظیم یک اجاره نامه مناسب به این پیشنهادات  اشاره می کند.

  • تمامی متن اجاره نامه را بخوانید

متن اجاره نامه، مسئولیت احتمالی مستاجر، از جمله هزینه های همراه با اجاره و شرایط تمدید را مشخص می کند. تعجب خواهید کرد که چگونه اغلب مردم بدون این که متن کامل اجاره نامه را بخوانند یا متوجه شوند، آن را امضا می کنند. ممکن است صاحبخانه هایی وجود داشته باشند که بخواهند از مستاجرین خود سوء استفاده کنند. بهترین کار در برابر این عمل درک کامل از حقوق خودتان است. وکلا هم می توانند در این زمینه کمک کنند، اما هزینه زیادی در بر دارد و اکثر اجاره نامه ها پیچیده نیستند.

  • در مورد نکات مثبت و منفی مجتمع اجاره ای به صورت آنلاین جستجو کنید 

اگر می خواهید در یک مجتمع یک واحد مسکونی را اجاره کنید، می توانید به صورت آنلاین نکات مثبت و منفی مجتمع را بخوانید. سوالات تان را بپرسید و ببینید که آیا می توانید در مورد برخی شرایط مذاکره کنید یا خیر.

  • از یک شخص ثالث کمک بگیرید

برای اینکه اطمینان حاصل کنید که همه چیز عالی است، از شخص ثالثی برای بررسی اجاره نامه کمک بگیرید. وبسایت هایی مانند LegalShield در ازای قیمت های مناسب، مدارک قانونی شما را بررسی می کنند. شما همچنین می توانید سوالات خود را از این افراد متخصص بپرسید.

  • اطمینان پیدا کنید که چه کسی از نظر مالی مسئول خدماتی است که به واسطه اجاره ملک به مستاجر ارائه می شود

اجاره نامه شما باید بگوید که چه خدماتی شامل هزینه اجاره می شوند. به عنوان مثال، بدانید که چه کسی باید برای وسایل گرمایشی، سرمایش، برق، جمع آوری زباله و آب هزینه پرداخت کند. بسیاری از مالکان ماهانه هزینه حیوان خانگی و پارکینگ را نیز از مستاجر دریافت می کنند. هرگز فرض نکنید که اجاره ماهانه پرداختی توسط شما شامل تمام این موارد می شود.

  • موارد مورد اختلاف بالقوه را عنوان کنید

بیشتر صاحبخانه های بزرگ حاضر به اصلاح اجاره نامه های خود نیستند، بنابراین خواندن هر بند کافی نیست. شما باید هر موردی که در اجاره نامه لازم می دانید را عنوان و سؤالات تان را مطرح کنید. آیا واقعاً انتظار دارم که بیش از 80 درصد فضا با فرش پوشانده شود؟ دقیقاً چه اتفاقی خواهد افتاد اگر متوجه شوم که حشرات خانگی برگشتند؟ اگر اجاره نامه را تغییر ندادید، از صاحبخانه بخواهید تا پذیرش این موارد را طی یک ایمیل تایید کند.

  • تحلیل منطقی و معقول داشته باشید

مهم است که از تصمیمات احساسی سریع اجتناب کنید. در عوض، روی یک تحلیل منطقی تمرکز کنید. سؤالات مهم بسیاری وجود دارد که باید در قرارداد اجاره پرسیده یا به آن ها رسیدگی شود. اگر از وضعیت موجود مطمئن نیستید، مشاور املاک استخدام کنید. آنها می توانند قرارداد را تضمین کنند، دقت کافی و تحلیل دقیق به نفع شماست.

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: forbes.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.