تمدید پرداخت چک های حمایتی (PPP) امضاء شد

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، اخبار مرتبط با تمدید قانون پرداخت چک های حمایتی را به اطلاع شما همراهان گرامی می رساند.

روز چهارشنبه اول جولای، کنگره آمریکا در اقدامی غافلگیر کننده قانون تمدید برنامه پرداخت چک های حمایتی Paycheck Protection Program (PPP) را تا 8 آگوست تمدید کرد.

برنامه پرداخت چک های حمایتی توسط قانون CARES در ماه مارس، وام های بلاعوض یا با تأخیر در بازپرداخت را به مشاغل کوچک ارائه می دهد تا هزینه های خود را پرداخت کرده و کارگران را در لیست حقوق و دستمزد نگه دارند. این وام ها در اختیار پیمانکاران مستقل نیز قرار می گیرند. اگرچه این برنامه به سرعت از پول تهی شد، اما یک ماه بعد بودجه جدیدی به آن تزریق شد. دوره کاربری این برنامه در روز سه شنبه با 130 میلیارد دلار بودجه که هنوز به آن تخصیص داده نشده است به اتمام رسید.

شانون مک گان (Shannon McGhan)، معاون ارشد امور دولت در انجمن ملی مشاورین املاک و مستغلات گفت: “کنگره نگرانی های ما را مبنی بر این که مشاغل کوچک هنوز به کمک نیاز دارند و این برنامه باید تا زمانی که ذخایر پولی وجود دارند در دسترس باقی بماند، شنید.” وی افزود: “تمدید این برنامه خبر بسیار خوبی است. ما با قانونگذاران کار کرده ایم تا روند درخواست و ارائه چک را آسانتر کنیم و از طریق راهنمایی و فیلم های آموزشی به اعضای خود کمک می کنیم.”

هفته گذشته فرم shorter EZ application loan forgiveness توسط اداره مدیریت کسب و کارهای کوچک (SBA) منتشر شد و بخشش کامل وام به پیمانکاران مستقل و کسانی که خود اشتغال بوده و کارفرمای خود می باشند و دستورالعمل های معینی را رعایت می کنند ارائه شد. انجمن ملی مشاورین املاک آمریکا (NAR) همچنین از کنگره خواسته است تا به طور خودکار تمامی وام های زیر 150,000 دلار را ببخشد.

مک گان می گوید: “انتظار می رود که کنگره لایحه جدیدی را جهت کمک به افراد و مشاغل به دلیل وجود ویروس کرونا را تا پایان ماه جولای تصویب کند.” وی گفت: “این هفته مذاکرات بر سر این که با ادامه شیوع بیماری این کار به چه شکلی صورت گیرد، داغ شده است.” کمک به مشاغل کوچک به شکلی بازسازی و زنده خواهد شد، و انجمن ملی مشاورین املاک و مستغلات با کنگره همکاری می کند تا اطمینان حاصل نماید که افراد خوداشتغال و پیمانکاران مستقل در این برنامه گنجانده شوند. بسیار مهم و حیاتی است که صنعت املاک و مستغلات قوی بماند و به رهبری جهت بهبود و پیشرفت ملی  ادامه دهد.

تا به امروز برنامه پرداخت چک های حمایتی (PPP) بیش از نیم تریلیون دلار به حدود 5 میلیون شغل پرداخت کرده است.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.