خریداران خانه در آمریکا، امروز در حال و هوا و انگیزه برای خرید قرار دارند

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

مطابق با آخرین پیش بینی ها در سه ماهه اخیر توسط وبسایت فردی مک Freddie Mac، نرخ بهره وام برای خرید مسکن در بهار امسال به پایین ترین میزان خود رسیده است. و این به عنوان یک انگیزه بسیار بزرگ برای خریداران می باشد.  همچنین در این شرایط صاحبان خانه به دنبال خریداران مناسب تر و مشتاق تر می گردند و از این فرصت به بهترین نحو استفاده می کنند.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد انگیزه امروز خریداران برای خرید خانه توضیحاتی را ارائه می دهد.

در این زمینه چشم اندازهای مثبتی در مورد روند نرخ بهره وام وجود دارد زیرا پیش بینی های انجام شده از گزارش فردی مک نشان می دهد که پایین بودن نرخ ها تا ورود به سال 2021 ادامه خواهد داشت.

پیش بینی می کنیم همچنان که پیش می رویم نرخ سود وام مسکن 30 ساله با نرخ ثابت همچنان پایین بماند و به نرخ متوسط سالانه 3.4 درصد در سال 2020 و 3.2 درصد در سال 2021 روند نزولی داشته باشد.

با باقی ماندن نرخ سود وام مسکن در حول وحوش چنین مقادیری، علاقه مشتریان برای خرید خانه نیز بیشتر می شود و تمایل آن ها برای خرید بالا می رود و بازار مسکن در جهت مثبت حرکت می کند.  همچنین در هفته گذشته نرخ سود وام مسکن در پایین بودن میزان به رکورد دیگری دست یافت، به این ترتیب است که خریداران خانه در حال و هوای خریدی که فردی مک اظهار داشت قرار دارند.

در حالی که بازیابی و بهبود اقتصاد مسیری ناهموار و متغیر را داراست، یکی از بخش هایی که از خود قدرت نشان می دهد بازار مسکن است. تقاضا برای خرید مسکن بیش از 20 درصد نسبت به سال قبل بالاتر است، بیشترین میزان تقاضا از ژانویه سال 2009 تا به اکنون. نرخ سود وام مسکن به دلیل کاهش فشارهای تورمی، رکورد دیگری را در پایین بودن به ثبت رسانده است، که موجب شده تا بسیاری از خریداران خانه در حال و هوای خرید قرار بگیرند.

 

شکی نیست که حتی اگر شخصی آماده خرید خانه باشد با این حال پیدا کردن یک خانه مناسب برای او بسیار دشوار خواهد بود. نرخ سود وام مسکن تنها موردی نیست که در حول و حوش کمترین میزان آن در طول تاریخ خود باشد، خانه های موجود برای فروش نیز در کمترین میزان در طول تاریخ خود قرار دارند. با کم بودن موجودی خانه برای خرید و 20 درصد کاهش سالانه آن، اگر خریداران نتوانند خانه ای برای خریدن پیدا کنند، نگه داشتن آنها در حال و هوا و روحیه خرید دشوار است.

به نمودار زیر توجه کنید:

این مسئله برای خریداران خانه چه معنایی دارد؟

بازار رقابت بسیار داغ است و تعداد خانه های موجود برای خرید کم می باشد و نرخ پایین سود وام مسکن نیز به ایجاد استطاعت مالی برای خرید کمک می کند. دریافت نامه پیش تأییدیه به شما کمک می کند تا مزیتی را برای رقابت با دیگران کسب کنید، بنابراین با یافتن خانه مورد نظر خود آماده خرید و نقل مکان هستید. کار کردن سریع و مؤثر با یک متخصص املاک و مستغلات مورد اعتماد به شما کمک می کند تا هنگامی که آماده برای نقل مکان هستید، سریع عمل کنید.

این مسئاله برای فروشندگان چه معنایی دارد؟

اگر به فکر فروش خانه خود هستید، بدانید که با نرخ امروز سود وام مسکن، انگیزه خریداران خانه برای خرید از همیشه بیشتر است. فروش خانه هم اکنون قبل از آمدن فروشندگان دیگر در همسایگی شما به بازار در این تابستان، خانه شما را برای بسیاری از خریداران در صدر لیست خانه های فروشی قرار می دهد. خریداران خانه به وضوح در حال و هوای خرید هستند، و با رعایت دستورالعمل های ایمنی و اقدامات احتیاطی امروز برای نشان دادن خانه شما، اطمینان خاطر نیز در کنار شما است.

سخن آخر

چه به دنبال خرید خانه باشید و چه به دنبال فروش آن، انگیزه زیادی برای حضور در بازار مسکن وجود دارد، به خصوص با پایین بودن نرخ سود وام مسکن در حول و حوش پایین ترین میزان تاریخی آن. به یک متخصص املاک و مستغلات محلی مراجعه کنید تا مطمئن شوید که آماده برای نقل مکان به خانه جدید هستید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.