چگونه در شرایط کنونی آمریکا به شکل مؤثری برای فروش خانه خود بازاریابی کنیم؟

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

به دلیل شیوع بیماری COVID-19، بسیاری از شیوه ­های قدیمی خرید و فروش خانه دیگر امکان پذیر نیستند. گرچه این بدان معنی نیست که باید تا پایان شیوع بیماری منتظر فروش خانه خود بمانید. با تکنولوژی امروز شما همچنان قادر خواهید بود تا برای خانه خود به شکل مؤثری بازاریابی نموده و شگفت­ زده خواهید شد که این کار چقدر راحت ­تر از قبل است.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت forbes، در مورد بازاریابی برای فروش خانه در شرایط فعلی بیماری همه گیر، توضیح می دهد.

تورهای مجازی

تورهای مجازی کمپانی­هایی همچون مترپورت (Matterport) سالهاست که در دسترس هستند. البته چندان مورد توجه گروه زیادی از خریداران و فروشندگان قرار نمی­گرفت. فروشندگان تمایلی به پرداخت هزینه بیشتر برای چنین خدماتی نداشتند، چراکه خریداران نیز برای آن ارزشی قائل نمی­ شدند. امروزه در شرایطی که درب خانه­ ها دیگر به روی خریداران باز نیست و تعداد خانه­ هایی که به شیوه قدیمی از خریداران استقبال می­کردند به حداقل رسیده است، آن­ها چاره ­­ای ندارند جز اینکه بدون دیدن ملک از نزدیک، پیشنهاد خرید آن را ارائه دهند. خوشبختانه تورهای مجازی برای همگان در هر زمانی قابل دسترس هستند.

خانه شما به درد همه خریداران موجود نمی­ خورد. یکی دیگر از مزایای تور مجازی این است که خریدارانی که به دلایلی همچون نقشه یا دیگر مسائلی که در تصویر مشخص نمی­شوند به خانه شما علاقه­ مند نیستند، از گردونه خارج می شوند. تورهای مجازی کیفیت تصاویر بالاتری دارند و کار با آنها برای کاربر بسیار ساده است که همین موارد مزیت های بسیار مهمی در بازاریابی خانه شما خواهند بود.

تورهای ویدیویی شخصی

امروزه با استفاده از اپلیکیشن هایی همچون FaceTime، Skype، و دیگر نرم افزارهایی همچون آن­ها این امکان برای خریداران فراهم آمده است تا در کمال راحتی، تورهای ویدیویی شخصی خود را از خانه مورد نظرشان داشته باشند. این تورها احساس مشاهده ملک از نزدیک را برای خریداران فراهم می­کند و به آن­ها اجازه می­دهد تا جزئیاتی را ببینند که در تصاویر مقطعی یا تورهای مجازی مشخص نبوده ­اند. برخی فروشندگان و نمایندگان فروش هم اکنون تصاویر زنده ای جهت فروش خانه ارائه می­ کنند که در آن­ها میزبان یک تماس ویدئو کنفرانس را برعهده گرفته و خریداران علاقه مند قادر به شرکت در آن خواهند بود.

تورهای ویدئویی از تعداد مراجعین حضوری می­ کاهد و بدین ترتیب قادر است تا قرار گرفتن شما و خانواده­ تان در معرض ویروس را بدون محدود کردن خریداران علاقه­ مند جهت دیدن خانه، کاهش دهد.

تبلیغات دیجیتال

با افزایش تعداد افرادی که در خانه کار می­کنند و کمتر بیرون می­روند، آمریکایی­ها زمان بیشتری را برای آنلاین بودن صرف می­کنند. این امر فرصتی فوق­ العاده را برای بهبود تبلیغات دیجیتال و دریافت مشاهدات بیشتر بر روی موارد عرضه شده توسط شما، فراهم می­کند.

بسیاری از صنایع، برخلاف بنگاه ­های فروش ملک، تجهیزات مناسبی برای تغییر وضعیت و رفتن به دنیای دیجیتال را ندارند. تحقیقات نشان داده است که شیوع بیماری به کاهش هزینه­ های تبلیغات منجر شده است. این به معنای رقابت کمتر برای تبلیغات بوده و سبب می­شود میزان هزینه کنونی جهت تبلیغات بسیار مؤثرتر از مقدار مشابه قبل باشد.

تصاویر و توضیحات گیرا

تحقیقات نشان داده است که مردم امروزه محدوده و پنجره توجه کوتاه­ تری نسبت به گذشته دارند. با این میزان هجمه اطلاعاتی که روزانه بر افراد وارد می­شود، آنچه که توسط شما ارائه می­شود باید چنان قابل توجه باشد که بین دیگران بدرخشد. عکاسی حرفه­ ای به بزرگتر و روشن­ تر نشان داده شدن خانه شما کمک شایانی خواهد کرد. نوسازی­ های کوچکی همچون رنگ زدن درب ورودی با رنگی چشم ­نواز کمک می­کند تا تبلیغ شما در حافظه خریدارانی که صدها خانه را در اینترنت مرور می­کنند باقی بماند. بهتر است بر کلید واژه­ هایی که خریداران امروزه به دنبالشان هستند، همچون “فضای کار”، “حیاط پشتی” یا “محوطه خارجی” تمرکز کنید و آن­ها را به توضیحات خود اضافه کنید.

گفته شده است که احتیاج مادر اختراع است. شاید همین موضوع دلیل اصلی وادار نمودن صنعت بنگاه­ های املاک بر پشت سر گذاشتن فرایندهای قدیمی خود بوده و نهایتا سبب تطبیق با قرن بیست و یکم با روش های مؤثر و کارآمد خرید و فروش خانه باشد. در شرایط کنونی پیدا کردن نمایندگان فروش املاک که بتوانند تکنولوژی را به شکل موفقیت آمیزی جهت فروش خانه شما به کار بگیرند، نسبت به هر زمان دیگر از اهمیت بیشتری برخوردار است.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: forbes.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.