هزینه اجاره خانه در مقابل هزینه خرید خانه در آمریکا

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

 مسکن آمریکا مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد مقایسه هزینه اجاره خانه در مقابل خرید خانه را به شما همراهان گرامی تقدیم می کند.

 نکات مهم و برجسته

  • امروزه میزان درصد درآمد مورد نیاز برای خرید یک خانه با قیمت متوسط رو به کاهش است. بدین معنی که در گذشته، افراد به طور متوسط 21.1 درصد درآمد خود را برای خرید خانه بایستی صرف می کردند، در حالی که امروزه این عدد به 15.9 درصد رسیده است.
  • بر خلاف قدرت خرید، این درصد برای اجاره کردن یک خانه رو به افزایش است. در گذشته جهت اجاره کردن یک مکان مناسب زندگی، مردم بایستی 25.8 درصد درآمد خود را صرف هزینه های اجاره می کردند. این در حالیست که امروزه بایستی بیش از 27 درصد درآمد خود را جهت اجاره هزینه نمایند.

با توجه به این آمار می توان نتیجه گرفت که خرید خانه می تواند گزینه ای بسیار جذابتر برای بسیاری از مردم باشد، به ویژه این که نرخ پایین سود وام مسکن موجب افزایش قدرت خرید مردم می شود.

اگر مایل به دریافت راهنمایی های تخصصی جهت یافتن گزینه هایی برای خرید خانه در حالی که استطاعت خرید بالا است می باشید، به یک متخصص محلی در امور املاک و مستغلات مراجعه نمایید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.