MaskanUSA . مسکن آمریکا
سایت " مسکن آمریکا MaskanUSA " یک پروژه مستقل برای بهبود سطح کیفی و رفع نیاز جامعه فارسی زبانان آمریکا در زمینه مسکن می باشد00.

چهار مزیت صاحب خانه بودن در آمریکا

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

قرنطینه به ما آموخت که خانه اهمیت بسیار زیادی دارد. “صاحب خانه” بودن دستاوردی با ارزش است! از این گذشته، به احتمال زیاد خرید خانه بزرگترین معامله ای است که اکثر مردم در طول زندگی خود انجام می دهند و داشتن خانه ای با فضای امن مزایای زیادی دارد.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت news.remax، چهار مزیت مالکیت خانه را برای شما همراهان گرامی می کند.

1- عدم پرداخت اقساط وام مسکن یک صاحبخانه دیگر

افزایش اجاره بها و تمدید قرارداد را فراموش کنید. و سهم مالک خانه از ملک یا (Home Equity) را برای شخص دیگری ایجاد نکنید. بازپرداخت ماهانه وام مسکن می تواند برابر با پرداخت ماهانه اجاره بها باشد. بنابراین به جای پرداخت منظم و افزایش ثروت شخص دیگر، صاحبان خانه می توانند با بازپرداخت مرتب اقساط وام، مسکن خود را بسازند.

2- سرمایه گذاری بالقوه

خانه علاوه بر اینکه معمولا بزرگترین دارایی شخص است، یک سرمایه گذاری محسوب می شود. محافظت و نگهداری از خانه می تواند در بلند مدت ارزش آن را افزایش دهد.

به علاوه، همچنان که در طول زمان وام مسکن بازپرداخت می شود، (home equity) یا همان سهم مالک خانه از خانه خود (تفاوت بین قیمت فروش بالقوه یک خانه با میزان بدهی وام مسکن صاحب ملک) ایجاد می گردد و افزایش می یابد. اگر مالکان تا پایان پرداخت قسط وام در آنجا زندگی کنند، مالکیت آن ملک مطلقا به‌ آنان می‌رسد. این چیزی است که برای کسانی که همیشه مستأجر می مانند غیر ممکن و دور از دسترس است.

3- آزادی در ایجاد تغییرات در خانه

برخلاف محدودیت هایی که در زندگی اجاره نشینی وجود دارد، صاحبان خانه کاملا مجازند فضای شخصی خود را ایجاد کنند و  برای آنها انجام کارهای خلاقانه مانند نقاشی دیوارها و استفاده از میخ برای آویزان کردن تابلو  و غیره هیچ مانعی ندارد. البته شایان ذکر است که در خانه های دارای انجمن HOA رعایت برخی دستورالعملهای HOA برای ظاهر بیرونی خانه اجباری است. همچنین مالک خانه می تواند با ایجاد تغییرات منحصر به فرد در زمینه نوسازی، بر جذابیت خانه افزوده و فضای خانه را دلبازتر کند.

4- تعلق خاطر داشتن به خانه

خانه مکانی برای سرگرم شدن و بودن با عزیزان است. داشتن خانه می تواند از لحاظ عاطفی و احساسی باعث رشد شخص و کنترل استرس شود. اغلب اوقات، صاحبان خانه ها به جایی که در آن زندگی می کنند تعلق خاطر پیدا کرده، با همسایگان خود آشنا می شوند و مشغول رویدادهای همسایگی می شوند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: news.remax.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.