ارزش خالص دارایی یک صاحب خانه در آمریکا 40 برابر بیشتر از ارزش خالص دارایی یک مستأجر است

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

یکی از بهترین راه ها برای ساختن آینده مالی خانوده تان مالکیت خانه است. داده های اخیر بانک مرکزی ایالات متحده آمریکا (Federal Reserve) نشان می دهد که ارزش خالص دارایی یک صاحب خانه در واقع بیش از 40 برابر یک مستأجر است. شاید وقت آن رسیده است که به فکر خرید خانه باشیم، مخصوصاً وقتی که این امر در بازار امروز بسیار امکان پذیر و مقرون به صرفه است.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، در مورد این که چگونه مالکیت خانه می تواند یکی از بهترین راه ها برای ساختن آینده مالی شما باشد، توضیحاتی را ارائه می دهد.

هر سه سال نظر سنجی از امور مالی خریداران خانه نشان می دهد که چگونه مالکیت خانه به ایجاد امنیت مالی کمک می کند. در نمودار زیر، می بینیم که متوسط ارزش خالص دارایی صاحبان خانه به رشد خود ادامه می دهد، در حالی که ارزش خالص دارایی اجاره نشینان ثابت مانده و به طور قابل توجهی پایین تر از صاحبان خانه است.  شکاف بین مالکیت خانه و اجاره نشینی با گذشت زمان بیشتر می شود و مالکیت خانه را برای افرادی که آماده هستند بسیار مطلوب تر می کند.

داشتن خانه راهی عالی برای ایجاد ثروت خانوادگی است

برای بسیاری از خانواده ها، مالکیت خانه نوعی پس انداز اجباری است. هر بار که اقساط وام مسکن خود را بازپرداخت می کنید، با افزایش سهمی که از خانه خود دارید به ارزش خالص دارایی خود کمک می کنید (به نمودار زیر توجه نمایید):

تأثیر سهم مالک خانه از خانه خود (Home Eqyuity) بخشی از این دلیل است که چرا شرکت گالوپ (Gallup) گزارش داده که آمریکایی ها برای هفتمین سال متوالی املاک و مستغلات را به عنوان بهترین سرمایه گذاری بلند مدت انتخاب کردند. طبق نظر سنجی امسال، 35 درصد از آمریکایی ها املاک و مستغلات را به جای سهام، حساب پس انداز، طلا و اوراق قرضه انتخاب کرده اند.

امروزه، فرصت های خوبی برای کسانی که قصد خرید خانه را دارند فراهم شده است. بازار مسکن بهبود کامل یافته است و نرخ بهره کم وام مسکن باعث افزایش قدرت خرید در خریداران مسکن شده است. اگر آماده هستید، خرید خانه می تواند باعث افزایش ارزش خالص دارایی شما و ایجاد یک شبکه ایمنی برای آینده خانواده شما شود.

سخن آخر

برای این که بدانید چگونه می توانید از هزینه ماهانه ای که برای بازپرداخت وام مسکن خود می پردازید برای ایجاد سرمایه خالص برای خانواده خود استفاده کنید، با یک متخصص املاک و مستغلات مطمئن در منطقه خود تماس بگیرید که می تواند شما را در روند خرید خانه راهنمایی کند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.