جوانان اهمیت پس انداز پیش پرداخت برای خرید خانه را دست کم می گیرند

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

شیوع بیماری کرونا باعث شده عده بیشتری خواهان خرید خانه شوند، اما آیا به مقدار کافی پول برای این کار پس انداز کرده اند؟

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، مطلب زیر را به شما تقدیم می کند.

هفتاد و چهار درصد از افراد 25 تا 40 ساله که اخیراً توسط وبسایت Point2Homes مورد بررسی قرار گرفته اند، گفته اند که می خواهند در 12 ماه آینده خانه بخرند. اما 88 درصد اذعان کرده اند که به مقدار کافی پول پیش پرداخت پس انداز نکرده اند، که مقدار متوسط آن 62,600 دلار است. 14 درصد هم اذعان کردند که هیچ پولی پس انداز نکرده اند.

برنامه های کمکی برای پرداخت مبلغ پیش پرداخت، وجود دارد. اما کارشناسان معتقدند حتی این برنامه ها هم برای افرادی که پول خیلی کمی پس انداز کرده اند، کارساز نخواهند بود. شما می توانید حتی با 5 یا 0 درصد پول پیش پرداخت هم وام مسکن بگیرید، اما هزینه آن بیشتر خواهد شد.

چهل درصد از جوانان بیان داشته اند که مبلغی به میزان 10 درصد یا کمتر از درآمد خود را برای پیش پرداخت خرید منزل پس انداز می کنند. علاوه بر این، 40 درصد هم معتقدند که پس انداز مبلغی به میزان 10،000 دلار یا کمتر برای پیش پرداخت خرید یک خانه کافی است. البته حتی اگر بخواهند مبلغ کمی برای پیش پرداخت، بپردازند، اکثر شهرهای بزرگ آمریکا خانه های بزرگی که برای رفع نیاز این افراد مناسب باشد، ندارند.

افرادی که می خواهند مبلغ بیشتری برای پیش پرداخت ذخیره کنند، می توانند به خانه پدر و مادر خود برگردند و قید اجاره را بزنند. در واقع با شیوع ویروس کرونا، تعداد افراد بین 18 تا 29 سال که با خانواده های خود زندگی می کنند، با 2.6 میلیون افزایش از ماه فوریه تا حال، به 26.6 میلیون نفر رسیده است. با این کار، در صورتی که شغل هم داشته باشید، می توانید با کاستن هزینه های اجاره، هر ماه مبلغ بیشتری برای خرید خانه پس انداز کنید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.