در حال حاضر انعقاد قراردادهای وام مسکن در آمریکا مدت زمان بیشتری به طول می انجامد

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

در حال حاضر بسته شدن قرارداد وام های مسکن به طور متوسط نزدیک به دو ماه به طول می انجامد، زیرا وام دهندگان با افزایش خرید و فروش و معاملات املاک در اثر پایین بودن نرخ بهره وام و تقاضای زیاد خریداران برای خرید خانه مواجه شده اند.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد افزایش مدت زمان برای انعقاد قرارداد وام های مسکن، به نکاتی اشاره می کند.

طبق گزارش Ellie Mae’s Origination Insight Report، میانگین مدت زمان لازم برای بسته شدن قرارداد وام در ماه نوامبر سال جاری 55 روز بود. میانگین انتظار 55 روزه برای وام گیرندگان مشکل ایجاد می کند که ممکن است نرخ وام خود را برای یک دوره 30 روزه یا 45 روزه قفل کنند. این قفل نرخ، برای مدت زمان مشخصی یک وام با نرخ بهره پایین را حفظ می کند. طبق گزارش شرکت مشاوره مالی و سرمایه گذاری Motley Fool، اما اگر مهلت آن قبل از انعقاد قرارداد وام منقضی شود، ممکن است خریداران گرفتار پرداخت نرخ بالاتر بهره وام شوند یا مجبور به پرداخت هزینه دیگری برای تمدید قفل نرخ سود وام خود شوند.

طبق گزارش شرکت Motley Fool، “دلیل بزرگی که این اواخر وام ها را به تأخیر انداخته، حجم این وام ها می باشد. نرخ پایین بهره وام مسکن انگیزه و محرکی است برای تقاضا برای خرید خانه های جدید و ریفاینانس وام، و وام دهندگان نیز به طور شگفت انگیز مشغول تلاش برای همگام شدن با همه هستند.

آخرین گزارش شاخص اطمینان REALTORS از ماه نوامبر، نشان می دهد که 30 درصد از انعقاد قراردادهای وام در ماه گذشته به تأخیر افتاد، اما در نهایت به توافق رسیدند. بیشترین تأخیرها مربوط به تأمین بودجه بود که حدود 26 درصد از این موارد را شامل می شد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.