آیا در سال 2020 منزل خود در آمریکا را ارتقاء داده اید؟

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

بسیاری از نیازها در سال 2020 تغییر کرده اند و اگر خانه شما دیگر متناسب با سبک زندگی شما نیست، امری طبیعی و قابل قبول است.

مسکن آمریکا مقاله منتشر شده در وبسایت keepingcurrentmatters، را به شما همراهان گرامی تقدیم می دارد.

اگر اکنون از راه دور کار می کنید، یا موجبات ایجاد یک مدرسه مجازی را تسهیل می کنید، یا سعی می کنید که در خانه ورزش کنید و صرفاً وقت بیشتری را در چهار دیواری خانه خود می گذرانید، ممکن است حوصله شما سر رفته و بی حوصله شده باشید.

طبق آخرین اطلاعات آماری توسط وبسایت CoreLogic، قیمت خانه ها نسبت به سال گذشته 7.3درصد افزایش یافته است. همزمان، انجمن ملی مشاورین املاک و مستغلات National Association of Realtors (NAR) گزارش داد که موجودی خانه های در معرض فروش 22 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

این دو آمار ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند. با کاهش موجودی خانه های فروشی و افزایش تقاضا برای خرید خانه، قیمت خانه ها افزایش یافته اند. اگر صاحب خانه ای هستید و در فکر فروش آن می باشید، این خبر خوبی است. با افزایش قیمت خانه، احتمالاً سهم شما از ارزش خانه خودتان نیز افزایش یافته است. از آن بهتر این واقعیت است که تعداد زیادی خریدار به دنبال رؤیای خانه دار شدن خود هستند و خانه شما در لیست خواسته های آنها قرار دارد.

سخن آخر

اگر فکر می کنید که نیاز به خانه ای بزرگتر دارید، با یک مشاور املاک تماس بگیرید تا در مورد شرایط بازار محلی مسکن با او مشورت نمایید و بهترین زمان برای فروش خانه خود را تعیین کنید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: keepingcurrentmatters.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.