متقاضیان 25 الی 40 ساله برای خرید خانه در آمریکا، پیش پرداخت مورد نیاز برای خرید خانه را کم برآورد می کنند.

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

شیوع بیماری در حال ایجاد انگیزه بیشتر برای افراد در رده سنی 25 الی 40 ساله ای است که احساس می کنند آماده برای خرید خانه می باشند. اما آیا آنها پس انداز لازم برای انجام این کار را دارند؟

مسکن آمریکا مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، را به شما همراهان گرامی تقدیم می کند.

هفتاد وچهار درصد از افراد در رده سنی مابین 25 الی 40 سال (Millennials) که اخیراً توسط Point2Homes مورد بررسی قرار گرفته اند، اظهار داشته اند که علاقه مند به خرید خانه در 12 ماه آینده می باشند. با این حال 88 درصد از آنها می گویند که پس انداز آنها به طور قابل ملاحظه ای کمتر از متوسط مبلغ پیش پرداخت ملی که بر طبق مطالعه و بررسی مبلغ 62,600 دلار تعیین شده، می باشد. چهارده درصد از این افراد اذعان می دارند که چیزی برای خانه پس انداز نکرده اند.

مطمئناً برنامه های پیش پرداخت برای افرادی که نیاز به کمک دارند وجود دارد. کارشناسان امور مالی می گویند اما آیا این برنامه ها برای خریداران خانه که پس انداز آنها بسیار محدود است کافی خواهد بود یا خیر؟

چهل درصد از این افراد می گویند که 10 درصد یا کمتر از درآمد خود را برای پیش پرداخت خرید خانه اختصاص می دهند. علاوه بر این، چهل درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که پس انداز 10,000 دلار یا کمتر برای خرید خانه کافی است. محققان اشاره می کنند که: “اما حتی اگر این متقاضیان خرید خانه وام هایی با 0 درصد، 3 درصد، یا 5 درصد پیش  پرداخت را در نظر بگیرند، تعداد بسیار کمی از 100 شهر بزرگ کشور خانه هایی برای فروش دارند که به اندازه کافی جادار هستند تا نیازهای ناشی از همه گیری بیماری برای این خریداران را برآورده کنند.”

افرادی که امیدوارند خانه ای برای خودشان بخرند، ممکن است با بازگشت نزد خانواده های خود، قادر به پس انداز بیشتری باشند، روندی که به طور فزاینده ای از زمان شیوع بیماری محبوب شده است. این تحقیق بیان می دارد که: “شیوع ویروس کرونا میلیون ها آمریکایی، به ویژه جوانان را مجبور به مهاجرت با اعضای خانواده کرده است.” “سهم جوانان 18 تا 29 ساله ای که با والدین خود زندگی می کنند از اوایل سال جاری زمانی که ویروس کرونا در ایالات متحده شروع به گسترش کرده است، به اکثریت تبدیل شده و از اوج خود در دوران رکود بزرگ فراتر رفته است.” تعداد افرادی که با والدین خود زندگی می کنند به 26.6 میلیون نفر افزایش یافت که از ماه فوریه 2.6 میلیون نفر افزایش داشته است. با فرض این که این جوانان هنوز دارای شغل هستند، ممکن است بتوانند پس اندازهای خود را برای پیش پرداخت بیشتر کنند تا در نهایت برای خود خانه بخرند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.