نحوه سازماندهی جستجو برای یافتن خانه، هنگامی که می خواهید از ایالت خود به ایالت دیگری در آمریکا نقل مکان کنید

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

شاید خارج شدن از یک ایالت و سکونت در یک ایالت دیگر کار طاقت فرسایی باشد، اما این کار قابل انجام است. فقط کافی است کمی برنامه ریزی و آماده سازی بیشتری صورت گیرد تا این امر انجام شود.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت fool، چهار نکته که به شما در سازماندهی جستجو برای خانه کمک می کند را بیان می کند.

با این پیشنهادات بهتر می توان تصمیم گرفت که وقتی آماده خرید خانه در یک ایالت جدید هستید، از کجا شروع کنید. در طول مراحل نیز این پیشنهادات را به خاطر بسپارید تا مطمئن شوید در نهایت بهترین و مناسب‌ترین ملک را خریداری کرده اید.

  1. یک مشاور املاک محلی استخدام کنید

از مهمترین مؤلفه های موفقیت در معامله هر ملکی، پیدا کردن مشاور مناسب است، حال در این شرایط که می خواهید خارج از ایالتی که در آن ساکن هستید اقدام به خرید خانه کنید، اهمیت این موضوع دو چندان میشود.  در این صورت، به شخصی احتیاج دارید که بتواند شما را در روند خرید خانه راهنمایی کند و بتواند به هر سوال در خصوص منطقه جدید پاسخ دهد.

اگر قبلاً با نماینده املاک و مستغلات در شهر فعلی خود تماس برقرار کرده اید، در مورد ارجاع شما به یک مشاور املاک و مستغلات در ایالت مورد نظر خود از آنها سوال  بپرسید.  اغلب آنها می توانند در پیدا کردن یک متخصص واجد شرایط، و حتی یافتن شخصی که در امر جابجایی تخصص دارد، به شما کمک کند.  از طرف دیگر ، اگر از صفر شروع کرده اید، باید تحقیق کنید. بررسی های آنلاین را بخوانید و زمانی را برای مصاحبه با هر یک از مشاوران فعال اختصاص دهید تا شخص مناسب را پیدا کنید.

وقتی به دنبال  وام دهنده هستید هم طبق همین روال پیش بروید.  از آنجا که اکثر برنامه های وام در هر ایالت متفاوت است، بهتر است در منطقه جدید با یک وام دهنده مشورت کنید.

  1. ابتدا در مورد محله های بالقوه تحقیق کنید

بعد از اینکه نماینده املاک خود را به کار گماردید، گام بعدی تحقیق در مورد محله های بالقوه است.  از این گذشته ، شما تنها برای زندگی خانه نمی‌خرید ، بلکه منطقه ای را انتخاب می کنید که قرار است بیشتر وقت خود را در آن بگذرانید.  بعلاوه، تمرکز روی چند محله می تواند در پروسه جستجوی مسکن نیز به شما کمک کند.

اگر نمی‌دانید از کجا شروع کنید ، وبسایتی مانند Niche می تواند منبع خوبی برای شما باشد.  این وبسایت کمک می کند تا محله های مختلف را بر اساس عوامل مختلف درجه بندی کنید از جمله:

  •  قابلیت پیاده روی.
  •  میزان هزینه زندگی.
  •   کیفیت مدرارس در منطقه.
  • آمار جرم و جنایت.

هنگامی که چند محله هدف را در نظر بگیرید، می توانید با آژانس املاک در خصوص همان چند محله پرس و جو نمایید.

  1. در مورد یک بودجة واقع بینانه تصمیم بگیرید

بدیهی است که بودجه در امر جستجوی خانه بسیار اهمیت دارد، به ویژه وقتی ویژگی های بالقوه را بررسی می کنید.  به هر حال وقتی می‌خواهید از راه دور این کار را انجام دهید باید بیشتر هم در این مورد فکر کنید. هزینه زندگی در دو منطقه متفاوت، با هم فرق دارد و باید دید چقدر هزینه صرف این کار میشود، شاید در نهایت متعجب شوید.

با وام دهنده خود در مورد پیش تأییدیه صحبت نموده و شروع به کار کنید.  سپس، بررسی کنید که آیا قیمت فروش ملکی که به شما پیشنهاد شده با لیست قیمت خانه هایی که مطابق با نیاز شما است، همخوانی دارد یا خیر. در غیر این صورت، شاید لازم باشد معیارهای جستجو را طبق بودجه  خود تغییر دهید.

  1. قبل از خرید برنامه ریزی کنید تا بتوانید از ملک بازدید کنید

البته، هیچ وقت هیچ تحقیق آنلاینی نمی تواند جایگزین بازدید حضوری از محله یا ملک باشد.  با توجه به این نکته، بسیار ضروری است تا قبل از اقدام به خرید قطعی خانه، از ایالت جدید بازدید کنید.  وقتی به ایالت جدید رفتید سعی کنید بیشتر وقت خود را همراه با مشاور املاک صرف بازدید از خانه ها و تحقیق  در مورد آنها کنید.

فراموش نکنید که مناطق اطراف را نیز بررسی نمایید. به فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها هم سری بزنید.  علاوه بر این، بیشتر وقت خود را صرف مکانی کنید که فکر خرید آن را دارید. در محله قدم بزنید یا برای صرف غذا به رستوران محلی  بروید.

سخن آخر

خارج شدن از یک ایالت و نقل مکان به ایالتی دیگر بسیار بیشتر از نقل مکان در همان دور و اطراف ایالتی که در حال حاضر در آن ساکن هستید زحمت دارد. با کمی برنامه ریزی و آمادگی مضاعف، اطمینان حاصل خواهید کرد که در نهایت خانه ای مناسب  را خریداری کرده‌اید، مهم نیست که چقدر از محل زندگی فعلی شما دور باشد.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

 

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: fool.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.