صاحبان خانه در آمریکا باید بیمه خانه را پس از بازسازی خانه به روزرسانی کنند

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

 بسیاری  از مالکان خانه ها در طی بیماری فراگیر COVID-19، خانه های خود را نوسازی کرده اند. اما بازسازی اساسی می تواند منجر به این شود که صاحبان خانه ملزم به بروزرسانی بیمه منزل خود نیز شوند. در غیر این صورت، در صورت بروز هرگونه فاجعه و وارد آمدن خسارت به خانه ممکن است خانه تحت پوشش بیمه نباشد.

مسکن آمریکا با انتخاب مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد به روز رسانی بیمه خانه پس از بازسازی، توضیحاتی را به شما همراهان گرامی ارائه می دهد.

در گزارش جدیدی از QuoteWizard.com آمده است: “بازسازی خانه می تواند منجر به افزایش نرخ بیمه خانه شود، زیرا بازسازی منزل اغلب ارزش خانه را افزایش می دهد.”زیرا میزان پوشش بیمه مسکن شما باید با ارزش خانه پس از بازسازی مطابقت داشته باشد.”

در گزارشQuoteWizard.com  آمده است، به طور کلی، انتظار می رود که برای هر 10,000 دلار هزینه بازسازی، باید حدود 36 دلار حق بیمه اضافی پرداخت کنید. بر اساس تفکیک پروژه، حق بیمه بعد از 15,000دلار هزینه برای نوسازی حمام، به طور متوسط ​​54 دلار افزایش می یابد. پس از ارتقا 50  هزار دلاری آشپزخانه، میزان حق بیمه می تواند 180 دلار افزایش یابد. علاوه بر این، اضافه کردن قسمت های جدید به خانه با هزینه ای در حدود 48,000 دلار، مثلاً اضافه کردن یک اتاق 20 در 20 (یا 400 فوت مربع) می تواند نرخ حق بیمه را 173 دلار افزایش دهد. در این گزارش اشاره شده است که ارتقاو نوسازی کف خانه به میزان حدوداً 10,000 دلار می تواند نرخ حق بیمه را به طور متوسط ​​36 دلار در سال افزایش دهد.

در این گزارش آمده است که کیفیت به روزرسانی ها نیز می تواند در حق بیمه تأثیرگذار باشد. به عنوان مثال، یک سقف به روز شده که از مقاومت کم در برابر آتش برخوردار است یا به روزرسانی پنجره ای که در آن از شیشه های ضعیف استفاده شده است نیز می تواند منجر به افزایش حق بیمه خانه شود.

صاحبان خانه ممکن است بخواهند قبل از شروع کار بازسازی اساسی خانه با شرکت های بیمه صحبت کنند تا بتوانند خود را برای هرگونه هزینه اضافی آماده نمایند. QuoteWizard.com خاطرنشان می کند: شرکت های بیمه هنگام تعیین حق بیمه متغیرهای مختلفی را در نظر می گیرند، از جمله سابقه طلب خسارت از جانب شما، ارزش خانه، سن خانه و مصالح استفاده شده در آن، ویژگی های ایمنی، آب و هوا و میزان وقوع جرم در املاک محلی.

خسارت وارده به ملک بیش از 98 درصد از مطالبات بیمه صاحبان خانه را شامل می شود. در گزارش از ادعاهای خسارات وارده به ملک، باد، تگرگ، آتش سوزی و صاعقه بیشترین خسارات گزارش شده است.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.