۱۳ روش آسان برای جذب خریداران املاک در محله های رو به رشد

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

بازار املاک به ویژه در این دوره نامعلوم اقتصادی دائماً در حال نوسان است. اگر می خواهید در محله های رو به رشد املاک خود را به فروش برسانید، باید در قدم اول توجه مشتری را جلب نمایید.

مسکن آمریکا، با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت Forbes، نظر 13 نفر از متخصصان املاک برای جلب توجه مشتری را ذکر کرده است.

1)طراحی عالی و تجارب شهری

یک طرح انعطاف پذیر و تحول آفرین ایجاد کنید که ضمن پشتیبانی از رفاه و سلامتی همه افراد جامعه، فرصت هایی را برای تجربیات عالی از زندگی شهری در هر مقیاس فراهم کند. مخصوصا در جامعه امروزی و با وجود مشکلات فراوان سلامتی و تغییر سبک زندگی، این امر از اهمیت بالایی برخوردار است.

2)ویدیو های با وضوح بالا و تورهای مجازی

اکنون و مخصوصا در دوران شیوع ویروس کرونا، فیلم هایی با وضوح بالا و تورهای مجازی برای رشد املاک مسکونی و تجاری بیش از هر زمان دیگری موثر هستند. هرکسی هم که تا کنون از فناروی دیجیتال برای نمایش و فروش ملک خود استفاده نکرده بود، اکنون سعی می کند کم کاری خود در این زمینه را جبران کند. گفته می شود حدود 90 درصد از معاملات املاک با یک کلیک آغاز می شود.

3)صحنه پردازی متفکرانه املاک

خریداران ممکن است در تصور چگونگی محله مشکل داشته باشند، بنابراین خانه را همانطور که مشتری در آینده خواهد دید، صحنه پردازی کنید. مثلا برای نشان دادن حضور بچه ها چند اسباب بازی را در کناری بگذارید و برای جلب توجه افرادی که از طریق دورکاری مشغول به کار هستند، مودم وای فای را هم در جای واضحی قرار دهید. همیشه کمد ها را خالی بگذارید زیرا با این کار جادار تر دیده می شوند.

4)عکس های حرفه ای

بسیاری از مردم ابتدا به عکس ملک توجه می کنند و سپس توضیحات آن را می خوانند. اگر از عکس ملکی خوششان نیاید، به سادگی از آن عبور می کنند، پس اهمیت گرفتن تصاویر شیک و حرفه ای را دست کم نگیرید.

5)ذکر اطلاعات مربوط به محله

هنگام تبلیغ یک محله در حال پیشرفت، نه تنها باید در مورد وضعیت فعلی محله بلکه در مورد مسائل در حال تحول نیز اطلاعات داشته باشید. جزئیات مربوط به مشاغلی که قرار است در محله افتتاح شود را ذکر کنید و اطلاعات مربوطه و جدول زمانی تخمینی آن ها را به اشتراک بگذارید.

6)استفاده از مناظر خاص

باید سعی کنید به بهترین نحو ممکن ملک خود را به نمایش بگذارید. فقط هم به تصاویر اکتفا نکنید، تورهای سه بعدی برگزار کنید یا با استفاده از پهباد از کل فضای بیرونی خانه عکس بگیرید تا خریدار بتواند محله را نیز ببیند. مخصوصا اگر ملک شما در نزدیکی منظره خاصی مثل دریا قرار دارد، به این طریق مشتریان بیشتری را می توانید جلب نمایید.

7)آمار رشد محله

با برجسته سازی آمار رشد محله می توانید خریداران را جلب کنید. مواردی همچون بازار کار در منطقه، افزایش ارزش املاک، رتبه بندی بالای مدرسه و رستوران های خانوادگی در این امر موثر هستند. (زیرا مردم عاشق غذا خوردن هستند!)

8)ویدیو های بررسی محله

یک ویدیو از بررسی محله ای که ملکتان در آن واقع شده است تهیه نموده و در آن منطقه ویژگی های املاک و مشاغل محلی را توضیح دهید. ویدیوی خود را در YouTube بارگذاری کنید و عنوان ویدیو را به نام محله و شهری که ملک در آن قرار دارد نام گذاری کنید. ویدیو را در تمام رسانه های خود به اشتراک بگذارید.

9)بازاریابی برای پیشگامان عمده فروشی

خرید ملک در محله رو به پیشرفت به مانند خرید وسیله ای به صورت عمده و با قیمت کم و فروش آن به قیمت بالاتر است. به خریداران توضیح دهید که اگر مطابق با برنامه ها این محله به پتانسیل اصلی خود برسد، به هر حال قیمت املاک در آن محله افزایش می یابد و در این بین کسی برنده می شود که قبل از همه در این عرصه قدم گذاشته است.

10)همکاری با مشاغل محلی

برنامه ای بچینید که در طول آن با رستوران ها و مشاغل محلی همکاری کنید تا هر کسی که به بازدید خانه شما می آید با تخفیف از این مشاغل استفاده کند یا در رستوران ها غذا صرف کند. با این کار مشاغل و امکانات محله را هم به خریداران نشان خواهید داد.

11)قرار دادن نیازهای خریداران در اولویت

کارگزاران موفق دید محدودی ندارند. با نشان دادن و تبلیغ ملک خود به خریداران بالقوه، در واقع با آن ها ارتباط برقرار می کنید. با خریداران صحبت کنید تا ببینید نیازهای آن ها چیست. ممکن است در نهایت متوجه شوید که ملک فروشی شما برای برخی از خریداران مناسب نیست، اما حتما در یادشان خواهد ماند که شما بیش از همه به نیازهای آن ها اهمیت دادید.

12)داستان های موفقیت در بازاریابی

نقاط قوت خود را به بازار عرضه کنید. در بیشتر موارد خریداران همیشه به دنبال ارزش کار هستند. در محله های در حال رشد، نمونه هایی از داستان های موفقیت را نشان دهید. با برجسته سازی موفقیت خریداران قبلی در یک محله خاص و نشان دادن ارزش افزوده ایجاد شده، خریداران می توانند پتانسیل ملکی را که به آن ها نشان می دهید مشاهده و درک کنند.

13)محتوای تولید شده توسط کاربر

محتوای تولید شده توسط کاربر (User Generated Content – UGC) به عکس یا فیلم خامی که توسط شخصی تهیه شده است که می خواهد تبلیغات انجام دهد، گفته می شود. با ایجاد جریان ثابت UGC در شبکه های اجتماعی خود محبوبیت خود را بالاتر می برید و تعداد مخاطبان را هم بیشتر می کنید.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: forbes.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.