مهلت قانونی برای تخلیه ملک در آمریکا تا پایان ماه مارس سال 2021 تمدید شد

مشاوره رایگان خرید و فروش خانه در آمریکا: 2026304803

رئیس جمهوری آمریکا در یکی از اولین اقدامات خود پس از روی کار آمدن در روز چهارشنبه، یک فرمان اجرایی برای تمدید ممنوعیت اخراج و تخلیه ملک تا پایان ماه مارس را امضاء کرد. پیش از این قرار بود که مهلت قانونی تخلیه ملک در پایان ماه ژانویه منقضی شود.

مسکن آمریکا با انتخاب گزیده ای از مقاله منتشر شده در وبسایت magazine.realtor، در مورد تمدید مهلت قانونی تخلیه ملک توضیحاتی را ارائه می دهد.

شبکه تلویزیونی CNBC گزارش داد که حدود 14 میلیون آمریکایی از پرداخت اجاره خانه خود عقب افتاده اند. اما تمدید ممنوعیت تخلیه می تواند برای صاحبخانه ها نتایج و عواقب ناخوشایندی داشته باشد. انجمن ملی مشاورین املاک National Association of Realtors (NAR) از جمله گروه هایی در زمینه مسکن بوده است که از کمک به مالکین و صاحب خانه ها نیز حمایت می کنند. NAR و سایر گروه های صنعتی استدلال کرده اند که توقف تخلیه املاک بدون کمک به صاحبخانه ها به بحرانی منجر می شود که در آن ارائه دهندگان مسکن نمی توانند هزینه های خود را تأمین کنند و مستأجر در پرداخت اجاره بهای خود بیشتر  و بیشتر عقب می ماند.

تاکنون، کنگره 25 میلیارد دلار به کمک های اجاره ای اختصاص داده است. طرح محرک و تأثیرگذار 1.9 تریلیون دلاری رئیس جمهور که هفته گذشته قبل از روی کار آمدن وی رونمایی شد، درخواست کمک 25 میلیارد دلار اضافی برای اجاره می کند.

قصد خرید یا فروش خانه دارید ولی نمی دونید از کجا باید شروع کنید؟ برای دریافت مشاوره رایگان به زبان فارسی با شماره 2026304803 تماس بگیرید

ترجمه: مسکن آمریکا l منبع: magazine.realtor

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.